Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 
Víkend: Bílá Hora vs FCPK U13 1:4 (Vobořil Pavel, Škopek, Novotný z pen., Hanus)...  Příprava: V.Žižkov U19 - FCPK, středa, 7.12.2022, 18:00, UMT Beroun...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 FC Háje Jižní Město BMladší dorost (U17) 
Datum a čas:26.03.2023   |  Tým: Mladší dorost (U17)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Háje
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fc-haje.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | 1.A třída
1.SK Dolní Chabry 1130
2.FC Háje Jižní Město B1125
3.SK Hostivař 1125
4.SK Střešovice 1911 B1119
5.SK Zbraslav 1117
6.SK Čechie Uhříněves 1117
7.Sokol Kolovraty 1116
8. FAA Zbura 1116
9.Sokol Lochkov 1115
10. Sokol Dolní Počernice 116
11.FK Klánovice 115
12.Mladší dorost (U17)111

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - SK Dolní Chabry 1 : 4
Sokol Dolní Počernice - FAA Zbura 1 : 4
Sokol Kolovraty - SK Hostivař 3 : 2
SK Zbraslav - Sokol Lochkov 5 : 1
FC Háje Jižní Město B - SK Čechie Uhříněves 3 : 0
SK Střešovice 1911 B - FK Klánovice 6 : 0

Další kolo

FC Háje Jižní Město - Mladší dorost (U17)26.03.
Sokol Lochkov - Sokol Dolní Počernice 26.03.
FK Klánovice - FAA Zbura 26.03.
Sokol Kolovraty - SK Čechie Uhříněves 26.03.
SK Hostivař - SK Zbraslav 26.03.
SK Dolní Chabry - SK Střešovice 1911 B26.03.

 

FCPK Statistika - 2022/2023

Odehrané zápasy:11
Vítězství:0
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:10
Porážky [pen]:0
Skóre:10:61 (-51)
Průměr gólů/zápas:0.91 / 5.55
Body z maxima:1 z 33
Bodová úspěšnost:3.03%

Bylo odehráno

12.11.MMladší dorost (U17)
SK Dolní Chabry
1
4
06.11.MSokol Lochkov
Mladší dorost (U17)
7
0
28.10.MMladší dorost (U17)
FK Klánovice
3
3
22.10.MFAA Zbura
Mladší dorost (U17)
4
0
16.10.MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice
2
3
09.10.MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
5
0
05.10.PInternational Schoof of Prague U19
Mladší dorost (U17)
7
1
01.10.MMladší dorost (U17)
SK Zbraslav
0
7
24.09.MSK Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
5
1
18.09.MSokol Kolovraty
Mladší dorost (U17)
7
1
11.09.MMladší dorost (U17)
FC Háje Jižní Město B
2
6
07.09.MSK Hostivař
Mladší dorost (U17)
10
0

Bude se hrát

26.03.
MFC Háje Jižní Město B
Mladší dorost (U17)
02.04.
MMladší dorost (U17)
SK Hostivař
16.04.
MMladší dorost (U17)
Sokol Kolovraty
23.04.
MMladší dorost (U17)
SK Čechie Uhříněves
01.05.
MSK Zbraslav
Mladší dorost (U17)
08.05.
MMladší dorost (U17)
SK Střešovice 1911 B
14.05.
MSokol Dolní Počernice
Mladší dorost (U17)
21.05.
MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
28.05.
MFK Klánovice
Mladší dorost (U17)
04.06.
MMladší dorost (U17)
Sokol Lochkov
11.06.
MSK Dolní Chabry
Mladší dorost (U17)