Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Áčko začalo remízou: FCPK-Braník 2:2 (branky: Mainolfi, Urban)...  Přebor, 1.kolo: ČAFC-Žižkov 2:2, Radotín-DJM 1:5, Kolovraty-Mot B 1:0, Podolí-Uhříněves 1:0, Hostivař-Zličín 2:0, Královice-Spoje 1:3...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 TJ Praga Praha Starší dorost (U19) 
Datum a čas:31.08.2022   |  Tým: Starší dorost (U19)
 


Diváci:0
Soupeř na webu:www.tjpragapraha.com 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | Přebor Prahy
  FAA Zbura 00
 FC Tempo B00
 FC Zličín 00
 FK Admira Praha B00
 FK Slavoj Vyšehrad 00
  SC Xaverov Horní Počernice o.s. 00
 SK Dolní Chabry 00
 SK Hostivař 00
 SK Motorlet Praha B00
 SK Střešovice 1911 00
 SK Union Vršovice 00
 SK Zbraslav 00
 SK Ďáblice 00
 Slovan Bohnice 00
 Starší dorost (U19)00
 TJ Praga Praha 00

Další kolo

Starší dorost (U19) - SK Dolní Chabry 21.08.
SK Ďáblice - SK Zbraslav 20.08.
TJ Praga Praha - SC Xaverov Horní Počernice o.s. 21.08.
FC Tempo B - FK Slavoj Vyšehrad 21.08.
SK Union Vršovice - SK Hostivař 21.08.
Slovan Bohnice - FK Admira Praha B21.08.
SK Motorlet Praha B - FC Zličín 21.08.
FAA Zbura - SK Střešovice 1911 21.08.

 

Bude se hrát

06.08.
15:00
PFC ZVVZ Milevsko
Starší dorost (U19)
21.08.
MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
28.08.
MSC Xaverov Horní Počernice o.s.
Starší dorost (U19)
31.08.
MTJ Praga Praha
Starší dorost (U19)
04.09.
MStarší dorost (U19)
FK Admira Praha B
11.09.
MSK Zbraslav
Starší dorost (U19)
18.09.
MStarší dorost (U19)
FC Zličín
25.09.
MSK Hostivař
Starší dorost (U19)
28.09.
MStarší dorost (U19)
FK Slavoj Vyšehrad
02.10.
MStarší dorost (U19)
SK Střešovice 1911
09.10.
MFC Tempo B
Starší dorost (U19)
16.10.
MStarší dorost (U19)
FAA Zbura
23.10.
MSK Union Vršovice
Starší dorost (U19)
30.10.
MStarší dorost (U19)
SK Motorlet Praha B
06.11.
MSK Ďáblice
Starší dorost (U19)