Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: M-B

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 FCPK BSpartak Kbely  
Datum a čas:06.11.2022 14:00  |  Tým: FCPK B
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK B | 1.A třída/B
1.SK Střešovice 1911 922
2.SK Zbraslav 922
3.FK Zlíchov 1914 922
4.FCPK B921
5.1999 Praha 919
6.Spartak Kbely 915
7.SK Uhelné sklady Praha 914
8.SK Modřany 914
9.SK Aritma Praha B913
10.Sokol Cholupice 911
11.FK Řeporyje-Praha 5 98
12.TJ AFK Slivenec 98
13.Prague Raptors 97
14.SK Libuš 96
15.FK Slavoj Vyšehrad B96
16.TJ Sokol Nebušice 90

Poslední kolo

1999 Praha - FCPK B4 : 2
SK Uhelné sklady Praha - FK Řeporyje-Praha 5 3 : 0
SK Střešovice 1911 - Spartak Kbely 3 : 2
FK Slavoj Vyšehrad B - Prague Raptors 1 : 0
SK Libuš - SK Zbraslav 1 : 6
SK Aritma Praha B - FK Zlíchov 1914 2 : 4
TJ AFK Slivenec - TJ Sokol Nebušice 2 : 0
Sokol Cholupice - SK Modřany 2 : 3

Další kolo

FCPK B - Sokol Cholupice 09.10.
SK Modřany - FK Slavoj Vyšehrad B28.09.
FK Zlíchov 1914 - 1999 Praha 08.10.
FK Řeporyje-Praha 5 - SK Střešovice 1911 08.10.
TJ Sokol Nebušice - Spartak Kbely 08.10.
Prague Raptors - SK Uhelné sklady Praha 08.10.
TJ AFK Slivenec - SK Libuš 09.10.
SK Zbraslav - SK Aritma Praha B09.10.

 

FCPK Statistika - 2022/2023

Odehrané zápasy:9
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:2
Porážky [pen]:0
Skóre:32:16 (+16)
Průměr gólů/zápas:3.56 / 1.78
Body z maxima:21 z 27
Bodová úspěšnost:77.78%

Bylo odehráno

01.10.M1999 Praha
FCPK B
4
2
24.09.MFCPK B
SK Aritma Praha B
3
1
17.09.MSK Libuš
FCPK B
0
4
11.09.MFCPK B
TJ AFK Slivenec
3
1
04.09.MSK Zbraslav
FCPK B
6
1
28.08.MFCPK B
FK Zlíchov 1914
5
0
20.08.MFCPK B
TJ Sokol Nebušice
4
3
14.08.MSK Modřany
FCPK B
1
3
07.08.MFCPK B
Prague Raptors
7
0

Bude se hrát

09.10.
16:00
MFCPK B
Sokol Cholupice
16.10.
15:30
MFK Slavoj Vyšehrad B
FCPK B
23.10.
15:30
MFCPK B
SK Uhelné sklady Praha
28.10.
14:30
MSK Střešovice 1911
FCPK B
06.11.
14:00
MFCPK B
Spartak Kbely
12.11.
14:00
MFK Řeporyje-Praha 5
FCPK B