Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 SK Čechie Uhříněves 25-18Starší přípravka (U11) 
Datum a čas:14.05.2022 09:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U11)
 


Povrch:UMT
Hřiště:Uhříněves
Diváci:0
Soupeř na webu:www.cechieuhrineves.info 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Cestr Jan68- ---    
Davagle Tomáš68- ---    
Farář Radek68- ---    
Hrdlička Marek68- ---    
Hrdlička Lukáš68- ---    
Miyazaki Ross Joshua68- ---    
Pospíšil Max68- ---    
Rak Maxmilián68- ---    
Soukup Tomáš68- ---    
Tsang Oliver68- ---    
Vobořil Pavel68- ---    
Vobořil Petr68- ---    
Weinberg Timothy James68- ---    
Zálešák Oliver Jameson68- ---    
Celkem:9520 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U11) | G3F 2011/12 (2HP)
1.SK Ďáblice 1433
2.FK Klánovice 1330
3.FK Čechie Dubeč 1427
4.SK Zbraslav 1422
5.Starší přípravka (U11)1521
6.SK Čechie Uhříněves 1518
7.FK Slavoj Vyšehrad 1415
8.FK Řeporyje-Praha 5 1313
9.Sokol Kolovraty 149

Poslední kolo

Starší přípravka (U11) - Sokol Kolovraty 28 : 15
FK Klánovice - SK Ďáblice 7 : 43
FK Čechie Dubeč - FK Slavoj Vyšehrad 21 : 17
SK Zbraslav - SK Čechie Uhříněves 35 : 8

Další kolo

Starší přípravka (U11) - SK Ďáblice 04.06.
SK Zbraslav - Sokol Kolovraty 02.06.
FK Klánovice - FK Čechie Dubeč 03.06.
FK Řeporyje-Praha 5 - FK Slavoj Vyšehrad 05.06.

 

FCPK Statistika - 2021/2022

Odehrané zápasy:15
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:8
Porážky [pen]:0
Skóre:245:304 (-59)
Průměr gólů/zápas:16.33 / 20.27
Body z maxima:21 z 45
Bodová úspěšnost:46.67%

Bylo odehráno

26.05.MStarší přípravka (U11)
Sokol Kolovraty
28
15
14.05.MSK Čechie Uhříněves
Starší přípravka (U11)
25
18
08.05.MSK Zbraslav
Starší přípravka (U11)
32
17
01.05.MStarší přípravka (U11)
FK Řeporyje-Praha 5
14
26
28.04.MFK Klánovice
Starší přípravka (U11)
23
9
10.04.MFK Slavoj Vyšehrad
Starší přípravka (U11)
19
23
03.04.MStarší přípravka (U11)
FK Čechie Dubeč
16
12
27.02.PStarší přípravka (U11)
Sokol Tuchoměřice
6
7
19.02.PStarší přípravka (U11)
SK Roztoky
4
9
19.02.PStarší přípravka (U11)
SK Roztoky
1
4
30.01.PSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
4
10
23.01.PStarší přípravka (U11)
Sokol Tuchoměřice
3
4
24.10.MSK Ďáblice
Starší přípravka (U11)
29
10
09.10.MSokol Kolovraty
Starší přípravka (U11)
10
27
03.10.MStarší přípravka (U11)
SK Čechie Uhříněves
21
14

Bude se hrát

04.06.
10:45
MStarší přípravka (U11)
SK Ďáblice
16.06.
18:00
PStarší přípravka (U11)
FK Viktoria Žižkov