Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 ČAFC Praha 11-4Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:19.06.2022 14:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Střelci FCPK:Bříza Radim (42.), 
 


Povrch:UMT
Hřiště:ČAFC
Diváci:0
Soupeř na webu:www.cafcpraha.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bauer Maxim Justin80- ---    
Bíro Šimon80177. -1-    
Bříza Radim80142. -1-    
Dimitrov Fabián80- ---    
Hrubý David80- ---    
Khan Aimal80- 11-    
Manghi Giovanni80162. -1-    
Novák Miroslav80- ---    
Sellers George80113. 12-    
Smejkal David80- ---    
Šimek Viktor80- ---    
Živkovski Danail80- ---    
Celkem:9604 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | 2. třída
1.Mladší dorost (U17)1025
2.AFK Slavoj Podolí Praha 1024
3. SC Xaverov Horní Počernice o.s. B1023
4.Slovan Kunratice 1019
5. Sokol Dolní Počernice 1019
6.TJ Sokol Řepy 1016
7.FC Zličín 1011
8.TJ Březiněves 1010
9.Avia Čakovice 107
10.FK Klánovice 103
11.SK Újezd Praha 4 100

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - AFK Slavoj Podolí Praha 2 : 2
FK Klánovice - SK Újezd Praha 4 2 : 1
SC Xaverov Horní Počernice o.s. B - Sokol Dolní Počernice 4 : 3
FC Zličín - TJ Sokol Řepy 0 : 0
Avia Čakovice - Slovan Kunratice 1 : 3

Další kolo

Avia Čakovice - Mladší dorost (U17)07.04.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:10
Vítězství:8
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:1
Porážky [pen]:0
Skóre:56:15 (+41)
Průměr gólů/zápas:5.60 / 1.50
Body z maxima:25 z 30
Bodová úspěšnost:83.33%

Bylo odehráno

04.02.PČAFC Praha
Mladší dorost (U17)
5
0
21.01.PFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
1
2
03.12.PFK Dukla Praha U16
Mladší dorost (U17)
8
4
11.11.MMladší dorost (U17)
AFK Slavoj Podolí Praha
2
2
04.11.MSokol Dolní Počernice
Mladší dorost (U17)
2
1
28.10.MMladší dorost (U17)
TJ Sokol Řepy
5
1
14.10.MMladší dorost (U17)
TJ Březiněves
10
3
08.10.MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
1
4
30.09.MMladší dorost (U17)
SC Xaverov Horní Počernice o.s. B
4
1
24.09.MSlovan Kunratice
Mladší dorost (U17)
1
7
16.09.MFK Klánovice
Mladší dorost (U17)
3
4
10.09.MMladší dorost (U17)
Avia Čakovice
2
1
02.09.MSK Újezd Praha 4
Mladší dorost (U17)
0
17
27.08.PFC Nebušice
Mladší dorost (U17)
2
4
24.08.PČAFC Praha
Mladší dorost (U17)
4
4

Bude se hrát

02.03.
12:00
PSokol Kolovraty
Mladší dorost (U17)
09.03.
13:00
PFK Pšovka Mělník
Mladší dorost (U17)
16.03.
10:00
PFC Nebušice
Mladší dorost (U17)
07.04.
14:00
MAvia Čakovice
Mladší dorost (U17)
14.04.
13:00
MMladší dorost (U17)
FK Klánovice
20.04.
13:30
MMladší dorost (U17)
Slovan Kunratice
28.04.
13:30
MSC Xaverov Horní Počernice o.s.
Mladší dorost (U17)
01.05.
17:00
MMladší dorost (U17)
SK Újezd Praha 4
04.05.
17:00
MMladší dorost (U17)
FC Zličín
11.05.
13:30
MTJ Březiněves
Mladší dorost (U17)
25.05.
17:00
MTJ Sokol Řepy
Mladší dorost (U17)
01.06.
10:00
MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice
09.06.
14:45
MAFK Slavoj Podolí Praha
Mladší dorost (U17)