Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 SK Libuš 4-2Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:14.05.2022 15:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Střelci FCPK:
 


Povrch:tráva
Hřiště:Libuš
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sklibus.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bíro Šimon80- ---   
Bříza Radim80- ---    
Dimitrov Fabián80- ---    
Hrubý David80- ---    
Khan Aimal80- ---    
Manghi Giovanni80- ---    
Mareš Jakub80225., 45. -2-    
Mendl Miroslav80- ---    
Novák Miroslav80- ---    
Sellers George80- ---    
Smejkal David80- ---    
Šimek Viktor80- ---    
Zavadil Roman80- ---    
Celkem:1,0402 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Přebor Prahy
1.SK Union Vršovice 1848
2.ABC Braník B1741
3.SK Libuš 1839
4.SK Ďáblice 1837
5. FK Dukla Jižní Město 1834
6.SK Střešovice 1911 B1727
7.SC Olympia Radotín 1822
8.ČAFC Praha 1819
9.Slovan Bohnice 1813
10. Fotbalová akademie Praha 1812
11.SK Čechie Uhříněves 1811
12.Mladší dorost (U17)189

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - Fotbalová akademie Praha 1 : 3
Slovan Bohnice - SK Union Vršovice 1 : 3
FK Dukla Jižní Město - SK Čechie Uhříněves 1 : 2
ABC Braník - SK Libuš 2 : 7
SK Střešovice 1911 - SK Ďáblice 0 : 0
ČAFC Praha - SC Olympia Radotín 5 : 0

Další kolo

Mladší dorost (U17) - SK Střešovice 1911 29.05.
SK Libuš - FK Dukla Jižní Město 28.05.
SK Union Vršovice - SK Ďáblice 28.05.
SC Olympia Radotín - Slovan Bohnice 29.05.
SK Čechie Uhříněves - ČAFC Praha 29.05.
Fotbalová akademie Praha - ABC Braník B29.05.

 

FCPK Statistika - 2021/2022

Odehrané zápasy:18
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:3
Porážky:13
Porážky [pen]:0
Skóre:26:86 (-60)
Průměr gólů/zápas:1.44 / 4.78
Body z maxima:9 z 54
Bodová úspěšnost:16.67%

Bylo odehráno

22.05.MMladší dorost (U17)
Fotbalová akademie Praha
1
3
14.05.MSK Libuš
Mladší dorost (U17)
4
2
07.05.MMladší dorost (U17)
SK Čechie Uhříněves
3
0
01.05.MSC Olympia Radotín
Mladší dorost (U17)
4
2
23.04.MMladší dorost (U17)
SK Union Vršovice
0
4
16.04.MSK Ďáblice
Mladší dorost (U17)
6
3
09.04.MMladší dorost (U17)
Slovan Bohnice
1
1
26.03.PTJ Sokol Stodůlky
Mladší dorost (U17)
11
2
13.03.PMFK Dobříš
Mladší dorost (U17)
5
2
26.02.PSC Xaverov Horní Počernice o.s.
Mladší dorost (U17)
7
0
30.01.PFK Králův Dvůr
Mladší dorost (U17)
0
2
14.11.MABC Braník B
Mladší dorost (U17)
10
1
07.11.MMladší dorost (U17)
ČAFC Praha
1
8
03.11.MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
3
2
17.10.MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
5
1

Bude se hrát

29.05.
17:00
MMladší dorost (U17)
SK Střešovice 1911
05.06.
10:00
MMladší dorost (U17)
ABC Braník B
12.06.
17:00
MMladší dorost (U17)
FK Dukla Jižní Město
19.06.
14:30
MČAFC Praha
Mladší dorost (U17)