Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Mladší dorost (U17)0-4SK Union Vršovice  
Datum a čas:23.04.2022 17:00  |  Poločas: 0 : 1  |  Tým: Mladší dorost (U17)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:http://skunionvrsovice.webnode.cz/ 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bauer Maxim Justin0- ---    
Bíro Šimon80- ---    
Bryčka Ivan80- ---    
Bříza Radim80- ---    
Jeřábek Michael80- ---    
Kišš Daniel80- ---   
Kysilka Timothy80- ---    
Manghi Giovanni80- ---    
Mareš Jakub80- ---    
Mendl Miroslav80- ---    
Novotný Vincent80- ---    
Sellers George80- ---    
Smejkal David80- ---    
Šimek Viktor80- ---    
Celkem:1,0400 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | 2. třída
1. SC Xaverov Horní Počernice o.s. B2053
2.Mladší dorost (U17)2048
3.AFK Slavoj Podolí Praha 2045
4. Sokol Dolní Počernice 2038
5.TJ Sokol Řepy 2034
6.Slovan Kunratice 2030
7.FC Zličín 2023
8.Avia Čakovice 2017
9.TJ Březiněves 2016
10.FK Klánovice 208
11.SK Újezd Praha 4 200

Poslední kolo

AFK Slavoj Podolí Praha - Mladší dorost (U17)1 : 1
Sokol Dolní Počernice - SC Xaverov Horní Počernice o.s. B2 : 7
Slovan Kunratice - Avia Čakovice 5 : 0
SK Újezd Praha 4 - FK Klánovice 3 : 4
TJ Sokol Řepy - FC Zličín 3 : 1

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:20
Vítězství:15
Vítězství [pen]:0
Remízy:3
Porážky:2
Porážky [pen]:0
Skóre:74:26 (+48)
Průměr gólů/zápas:3.70 / 1.30
Body z maxima:48 z 60
Bodová úspěšnost:80.00%

Bylo odehráno

09.06.MAFK Slavoj Podolí Praha
Mladší dorost (U17)
1
1
04.06.MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice
1
1
25.05.MTJ Sokol Řepy
Mladší dorost (U17)
0
1
08.05.MTJ Březiněves
Mladší dorost (U17)
1
2
04.05.MMladší dorost (U17)
FC Zličín
1
0
28.04.MSC Xaverov Horní Počernice o.s. B
Mladší dorost (U17)
5
0
20.04.MMladší dorost (U17)
Slovan Kunratice
2
1
14.04.MMladší dorost (U17)
FK Klánovice
2
1
07.04.MAvia Čakovice
Mladší dorost (U17)
1
3
31.03.MMladší dorost (U17)
SK Újezd Praha 4
5
0
23.03.PSK Modřany
Mladší dorost (U17)
2
1
16.03.PFC Nebušice
Mladší dorost (U17)
1
5
09.03.PFK Pšovka Mělník
Mladší dorost (U17)
3
0
02.03.PSokol Kolovraty
Mladší dorost (U17)
0
2
04.02.PČAFC Praha
Mladší dorost (U17)
5
0