Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SD

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Starší dorost (U19)0-3FC Tempo B 
Datum a čas:15.05.2022 14:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší dorost (U19)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fctempo.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bíro Šimon90- ---    
Bříza Pavel28- ---  62. Smejkal 
Dimitrov Matyáš90- ---    
Jusko Tobiáš72- ---  72. Pantoflíček 
Mareš Jakub90- ---    
Mendl Miroslav90- ---    
Novák Miroslav90- ---    
Pantoflíček Jakub18- ---  72. Jusko 
Sellers George90- ---    
Smejkal David62- ---  62. Bříza 
Tržický Tomáš90- ---    
Valenta David90- ---    
Zavadil Roman90- ---    
Celkem:9900 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | 1.A třída/A
1.ČAFC Praha 1131
2.SK Hostivař 1123
3.SK Ďáblice 1122
4.Sokol Kolovraty 1120
5.SK Dolní Chabry 1117
6. SK Nusle 1115
7.FK Újezd nad Lesy 1115
8.Starší dorost (U19)1114
9.SK Čechie Uhříněves 1110
10.AFK Slavoj Podolí Praha 1110
11.TJ Březiněves 117
12.TJ Sokol Řepy 116

Poslední kolo

Starší dorost (U19) - SK Ďáblice 0 : 0
TJ Březiněves - TJ Sokol Řepy 3 : 0
SK Hostivař - SK Čechie Uhříněves 6 : 0
ČAFC Praha - Sokol Kolovraty 7 : 3
SK Dolní Chabry - FK Újezd nad Lesy 3 : 5
AFK Slavoj Podolí Praha - SK Nusle 0 : 4

Další kolo

Starší dorost (U19) - TJ Sokol Řepy 29.03.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:11
Vítězství:4
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:5
Porážky [pen]:0
Skóre:23:33 (-10)
Průměr gólů/zápas:2.09 / 3.00
Body z maxima:14 z 33
Bodová úspěšnost:42.42%

Bylo odehráno

11.02.PSokol Tuchoměřice
Starší dorost (U19)
5
1
20.01.PFC Zličín
Starší dorost (U19)
5
2
12.11.MStarší dorost (U19)
SK Ďáblice
0
0
05.11.MFK Újezd nad Lesy
Starší dorost (U19)
4
3
29.10.MStarší dorost (U19)
Sokol Kolovraty
2
7
21.10.MSK Nusle
Starší dorost (U19)
2
0
15.10.MStarší dorost (U19)
AFK Slavoj Podolí Praha
2
2
07.10.MČAFC Praha
Starší dorost (U19)
7
0
01.10.MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
4
3
24.09.MSK Čechie Uhříněves
Starší dorost (U19)
3
4
16.09.MTJ Březiněves
Starší dorost (U19)
0
3
13.09.HTJ Sokol Řepy
Starší dorost (U19)
5
1
09.09.MStarší dorost (U19)
SK Hostivař
0
4
03.09.MTJ Sokol Řepy
Starší dorost (U19)
1
5
25.08.PStarší dorost (U19)
SK Střešovice 1911 U18
2
5

Bude se hrát

03.03.
PFK Admira Praha
Starší dorost (U19)
10.03.
10:00
PTJ Baník Švermov
Starší dorost (U19)
17.03.
PSK Újezd Praha 4
Starší dorost (U19)
29.03.
16:30
MStarší dorost (U19)
TJ Sokol Řepy
06.04.
11:00
MSK Hostivař
Starší dorost (U19)
13.04.
16:30
MStarší dorost (U19)
TJ Březiněves
21.04.
17:00
MStarší dorost (U19)
SK Čechie Uhříněves
27.04.
17:00
MSK Dolní Chabry
Starší dorost (U19)
05.05.
17:00
MStarší dorost (U19)
ČAFC Praha
12.05.
MAFK Slavoj Podolí Praha
Starší dorost (U19)
19.05.
17:00
MStarší dorost (U19)
SK Nusle
26.05.
MSokol Kolovraty
Starší dorost (U19)
02.06.
17:00
MStarší dorost (U19)
FK Újezd nad Lesy
08.06.
10:00
MSK Ďáblice
Starší dorost (U19)