Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SD

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 Starší dorost (U19)TJ Junior Praha  
Datum a čas:27.03.2022   |  Tým: Starší dorost (U19)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.juniorpraha.vysledky.com 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | Přebor Prahy
1.SK Libuš 1337
2.Starší dorost (U19)1330
3.SK Zbraslav 1324
4.SK Hostivař 1320
5.SK Dolní Chabry 1320
6. SC Xaverov Horní Počernice o.s. 1317
7.SK Union Vršovice 1317
8.FC Zličín 1316
9.FC Tempo B1315
10.Slovan Bohnice 1315
11.SK Ďáblice 1313
12.Sokol Bílá Hora 1312
13.TJ Junior Praha 1311
14.Spartak Kbely 1310

Poslední kolo

Starší dorost (U19) - Slovan Bohnice 11 : 0
SK Zbraslav - SK Libuš 1 : 5
Sokol Bílá Hora - SK Union Vršovice 2 : 6
SC Xaverov Horní Počernice o.s. - Spartak Kbely 1 : 1
SK Dolní Chabry - SK Ďáblice 2 : 0
FC Zličín - FC Tempo B1 : 1
TJ Junior Praha - SK Hostivař 3 : 0

Další kolo

Starší dorost (U19) - TJ Junior Praha 27.03.
FC Zličín - SK Libuš 27.03.
SK Zbraslav - SK Union Vršovice 27.03.
SK Dolní Chabry - Slovan Bohnice 27.03.
SK Hostivař - FC Tempo B27.03.
SC Xaverov Horní Počernice o.s. - SK Ďáblice 27.03.
Sokol Bílá Hora - Spartak Kbely 27.03.

 

FCPK Statistika - 2021/2022

Odehrané zápasy:13
Vítězství:9
Vítězství [pen]:0
Remízy:3
Porážky:1
Porážky [pen]:0
Skóre:41:12 (+29)
Průměr gólů/zápas:3.15 / 0.92
Body z maxima:30 z 39
Bodová úspěšnost:76.92%

Bylo odehráno

17.11.PABC Braník
Starší dorost (U19)
5
2
07.11.MStarší dorost (U19)
Slovan Bohnice
11
0
31.10.MSK Ďáblice
Starší dorost (U19)
1
1
24.10.MStarší dorost (U19)
Spartak Kbely
2
1
17.10.MSK Union Vršovice
Starší dorost (U19)
0
2
09.10.MStarší dorost (U19)
SK Libuš
1
1
03.10.MFC Tempo B
Starší dorost (U19)
1
7
26.09.MStarší dorost (U19)
FC Zličín
3
1
23.09.HTJ Sokol Řepy
Starší dorost (U19)
3
1
18.09.MSK Zbraslav
Starší dorost (U19)
1
2
12.09.MStarší dorost (U19)
Sokol Bílá Hora
4
2
05.09.MSC Xaverov Horní Počernice o.s.
Starší dorost (U19)
1
4
29.08.MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
2
0
22.08.MSK Hostivař
Starší dorost (U19)
2
1
14.08.MTJ Junior Praha
Starší dorost (U19)
1
1

Bude se hrát

27.03.
MStarší dorost (U19)
TJ Junior Praha