Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 Mladší přípravka (U9)62-8CU Bohemians Praha  
 Mladší přípravka rozcupovala Bohemku o 54 gólů.
 
 
Datum a čas:28.09.2021 16:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:15x - Slivenecká, 7x - Inward, Kuhutič, Schwippel, 5x - Hrdlička, 4x - Anderegg, Štěpánek, 3x - Tausch, Švanda, Švandová, 1x - Hanus, Mitreska A., Včeláková, Jirásek
Střelci FCPK:
Sestava:Anderegg, Hanus, Heral D., Heral S., Hrdlička, Inward, Plešner, Schwippel, Slivenecká, Soukup, Tausch, Švandová, Tománek, Švanda, Procházka, Jirásek, Včeláková, Štěpánek, Holuša, Lajn, Malý, Mitreska A., Mitreska I., Valenta. Hlavní trenér: Pavel Mošna.
 
Kopanina - Tým Pavla Mošny do svého diáře zápasů zaznamenal další vysoké vítězství. Po prvním týmu z Vršovic, Unionu, dostali doslova vánoční nadílku také hráči Bohemky. Přední kopanina - Vršovice tedy zatím 2:0. Mladší přípravka tak nezaváhala a v tabulce drží stále druhé místo. Další týden bude soupeřem Spartak Hrdlořezy.

Hodnocení trenéra - Pavel Mošna:

CU Bohemians přijeli pouze s 10 hráči a ještě všemi z kategorie U7. To předurčilo průběh zápasu, kdy trenéři FCPK využili všech přítomných hráčů a hráček, a i tak jsme dosáhli vysokého a potřeba říci i snadného vítězství. 

Rozhodčí:laik
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:24
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Anderegg Noah604 -4-    
Hanus Matouš601 -1-    
Heral Dominik60- ---    
Heral Sebastián60- ---    
Holuša Marek60- ---    
Hrdlička Lukáš605 -5-    
Inward Eddie607 -7-    
Jirásek Lukáš601 -1-    
Kohutič Jakub607 -7-    
Lajn Matyáš60- ---    
Mitreska Anabel601 -1-    
Mitreska Izabela60- ---    
Plešner Otakar60- ---    
Rabe Jakub60- ---    
Schwippel David607 -7-    
Slivenecká Magdaléna6015 -15-    
Soukup Tomáš60- ---    
Stepanek Patrick604 -4-    
Švanda Adam603 -3-    
Švandová Alexandra603 -3-    
Tauš Adam603 -3-    
Tománek Daniel60- ---    
Valenta Vilém60- ---    
Včeláková Karolína601 -1-    
Celkem:1,44062 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | H3K 2013/14 (2HP)
1.Mladší přípravka (U9)924
2.SK Modřany 924
3.FK Řeporyje-Praha 5 921
4.TJ Sokol Řepy 918
5.SK Union Vršovice 915
6.Spartak Hrdlořezy 912
7.SK Ďáblice 99
8.TJ AFK Slivenec 96
9.FC Zličín 93
10. CU Bohemians Praha 93

Poslední kolo

SK Ďáblice - Mladší přípravka (U9)8 : 58
TJ AFK Slivenec - CU Bohemians Praha 47 : 17
FC Zličín - Spartak Hrdlořezy 65 : 10
SK Union Vršovice - SK Modřany 26 : 19
TJ Sokol Řepy - FK Řeporyje-Praha 5 13 : 32

Další kolo

TJ Sokol Řepy - Mladší přípravka (U9)10.04.

 

FCPK Statistika - 2021/2022

Odehrané zápasy:9
Vítězství:8
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:1
Porážky [pen]:0
Skóre:357:127 (+230)
Průměr gólů/zápas:39.67 / 14.11
Body z maxima:24 z 27
Bodová úspěšnost:88.89%

Bylo odehráno

27.11.TSK Aritma Praha
Mladší přípravka (U9)
16
7
20.11.TCU Bohemians Praha
Mladší přípravka (U9)
21
9
12.11.PSK Aritma Praha
Mladší přípravka (U9)
8
15
06.11.PTJ Klínec 1930
Mladší přípravka (U9)
11
29
26.10.PSokol Tuchoměřice
Mladší přípravka (U9)
22
28
23.10.MSK Ďáblice
Mladší přípravka (U9)
8
58
17.10.MMladší přípravka (U9)
FC Zličín
45
0
08.10.MTJ AFK Slivenec
Mladší přípravka (U9)
14
15
03.10.MMladší přípravka (U9)
Spartak Hrdlořezy
30
14
28.09.MMladší přípravka (U9)
CU Bohemians Praha
62
8
19.09.MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší přípravka (U9)
16
31
14.09.MMladší přípravka (U9)
TJ Sokol Řepy
25
24
12.09.MMladší přípravka (U9)
SK Modřany
23
35
04.09.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U9)
8
68

Bude se hrát

04.12.
11:15
TTJ AFK Slivenec
Mladší přípravka (U9)
22.01.
12:30
TSK Střešovice 1911
Mladší přípravka (U9)
29.01.
11:15
TPovltavská FA
Mladší přípravka (U9)
12.02.
11:15
TSK Motorlet Praha
Mladší přípravka (U9)
10.04.
MTJ Sokol Řepy
Mladší přípravka (U9)