Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 FK Dukla Jižní Město 3-2Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:03.11.2021 16:00  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Střelci FCPK:
 


Povrch:UMT
Hřiště:Mikulova
Diváci:0
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Anderson Gavin80- ---    
Bíro Šimon80- ---    
Bouzek František80- ---    
Čvirk Petr80- 11-   
Dimitrov Fabián80- ---    
Kišš Daniel80- ---    
Mareš Jakub80- ---    
Mendl Miroslav80- ---    
Novák Miroslav80- ---    
Sellers George80161. -1-    
Smejkal David80- ---    
Sokol Tobiáš80- ---    
Šimek Viktor80- ---    
Tvrdík Tomáš80- ---    
Zavadil Roman80170. -1-   
Celkem:1,2002 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | 2. třída
1. SC Xaverov Horní Počernice o.s. B2053
2.Mladší dorost (U17)2048
3.AFK Slavoj Podolí Praha 2045
4. Sokol Dolní Počernice 2038
5.TJ Sokol Řepy 2034
6.Slovan Kunratice 2030
7.FC Zličín 2023
8.Avia Čakovice 2017
9.TJ Březiněves 2016
10.FK Klánovice 208
11.SK Újezd Praha 4 200

Poslední kolo

AFK Slavoj Podolí Praha - Mladší dorost (U17)1 : 1
Sokol Dolní Počernice - SC Xaverov Horní Počernice o.s. B2 : 7
Slovan Kunratice - Avia Čakovice 5 : 0
SK Újezd Praha 4 - FK Klánovice 3 : 4
TJ Sokol Řepy - FC Zličín 3 : 1

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:20
Vítězství:15
Vítězství [pen]:0
Remízy:3
Porážky:2
Porážky [pen]:0
Skóre:74:26 (+48)
Průměr gólů/zápas:3.70 / 1.30
Body z maxima:48 z 60
Bodová úspěšnost:80.00%

Bylo odehráno

09.06.MAFK Slavoj Podolí Praha
Mladší dorost (U17)
1
1
04.06.MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice
1
1
25.05.MTJ Sokol Řepy
Mladší dorost (U17)
0
1
08.05.MTJ Březiněves
Mladší dorost (U17)
1
2
04.05.MMladší dorost (U17)
FC Zličín
1
0
28.04.MSC Xaverov Horní Počernice o.s. B
Mladší dorost (U17)
5
0
20.04.MMladší dorost (U17)
Slovan Kunratice
2
1
14.04.MMladší dorost (U17)
FK Klánovice
2
1
07.04.MAvia Čakovice
Mladší dorost (U17)
1
3
31.03.MMladší dorost (U17)
SK Újezd Praha 4
5
0
23.03.PSK Modřany
Mladší dorost (U17)
2
1
16.03.PFC Nebušice
Mladší dorost (U17)
1
5
09.03.PFK Pšovka Mělník
Mladší dorost (U17)
3
0
02.03.PSokol Kolovraty
Mladší dorost (U17)
0
2
04.02.PČAFC Praha
Mladší dorost (U17)
5
0