Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SD

 
Sobotní úspěchy mužů: FCPK - Vyšehrad B 3:0, 1999 Praha - FCPK B 0:2...  Baví Vás novinařina? Hledáme spolupracovníka pro redakci FCPK. Napište nám na info@fcpk.cz...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 SK Zbraslav 1-2Starší dorost (U19) 
Datum a čas:18.09.2021 16:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší dorost (U19)
 


Povrch:tráva
Hřiště:Zbraslav
Diváci:0
Soupeř na webu:www.skzbraslav.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | Přebor Prahy
1.SK Libuš 618
2.SK Zbraslav 615
3.Starší dorost (U19)613
4.FC Tempo B610
5.Sokol Bílá Hora 69
6.SK Hostivař 69
7.FC Zličín 69
8.SK Dolní Chabry 68
9. SC Xaverov Horní Počernice o.s. 66
10.SK Union Vršovice 66
11.Slovan Bohnice 66
12.SK Ďáblice 64
13.TJ Junior Praha 64
14.Spartak Kbely 63

Poslední kolo

SK Zbraslav - Starší dorost (U19)1 : 2
SK Libuš - SK Ďáblice 4 : 0
Sokol Bílá Hora - SK Dolní Chabry 0 : 5
FC Tempo B - Slovan Bohnice 4 : 2
FC Zličín - TJ Junior Praha 5 : 2
SK Union Vršovice - Spartak Kbely 5 : 1
SK Hostivař - SC Xaverov Horní Počernice o.s. 3 : 3

Další kolo

Starší dorost (U19) - FC Zličín 26.09.
TJ Junior Praha - FC Tempo B25.09.
Slovan Bohnice - SK Libuš 26.09.
Spartak Kbely - SK Hostivař 26.09.
SK Ďáblice - SK Union Vršovice 26.09.
SC Xaverov Horní Počernice o.s. - Sokol Bílá Hora 26.09.
SK Dolní Chabry - SK Zbraslav 26.09.

 

FCPK Statistika - 2021/2022

Odehrané zápasy:6
Vítězství:4
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:1
Porážky [pen]:0
Skóre:14:7 (+7)
Průměr gólů/zápas:2.33 / 1.17
Body z maxima:13 z 18
Bodová úspěšnost:72.22%

Bylo odehráno

23.09.HTJ Sokol Řepy
Starší dorost (U19)
3
1
18.09.MSK Zbraslav
Starší dorost (U19)
1
2
12.09.MStarší dorost (U19)
Sokol Bílá Hora
4
2
05.09.MSC Xaverov Horní Počernice o.s.
Starší dorost (U19)
1
4
29.08.MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
2
0
22.08.MSK Hostivař
Starší dorost (U19)
2
1
14.08.MTJ Junior Praha
Starší dorost (U19)
1
1
11.08.PFK Turnov
Starší dorost (U19)
1
2
07.08.PStarší dorost (U19)
SC Xaverov Horní Počernice o.s.
2
5
25.07.PStarší dorost (U19)
TJ Praga Praha
3
1
21.07.PSokol Hostouň
Starší dorost (U19)
3
3

Bude se hrát

26.09.
16:30
MStarší dorost (U19)
FC Zličín
03.10.
14:30
MFC Tempo B
Starší dorost (U19)
09.10.
16:00
MStarší dorost (U19)
SK Libuš
17.10.
15:30
MSK Union Vršovice
Starší dorost (U19)
24.10.
15:30
MStarší dorost (U19)
Spartak Kbely
31.10.
12:30
MSK Ďáblice
Starší dorost (U19)
07.11.
14:00
MStarší dorost (U19)
Slovan Bohnice