Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 TJ AFK Slivenec 13-23Mladší přípravka (U9) 
Datum a čas:09.10.2020 17:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Střelci FCPK:
Sestava:Anderegg, Cole, Hrdlička L., Plešner, Švandová, Žáček, Procházka, Rabe, Smejkal, Kocourek, Cestr, Hrdlička M., Rak. Trenéři: Pavel Mošna, Jakub Cigánek.
 


Povrch:UMT
Hřiště:Slivenec
Diváci:0
Soupeř na webu:http://www.afkslivenec.cz/ 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Anderegg Noah60- ---    
Cestr Jan60- ---    
Cole Oliver602 -2-    
Hrdlička Lukáš603 -3-    
Hrdlička Marek604 -4-    
Kocourek Tobiáš601 -1-    
Plešner Hugo601 -1-    
Procházka Ondřej602 -2-    
Rabe Jakub602 -2-    
Rak Maxmilián60- 11-    
Smejkal Viktor602 -2-    
Švandová Alexandra602 -2-    
Žáček David604 -4-    
Celkem:78023 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2015/16 (2HP)
1.SK Union Vršovice 2261
2.TJ Praga Praha 2252
3. Sportovní Akademie Praha 2149
4.TJ AFK Slivenec 2245
5.SK Hostivař 2243
6. Sdružení AC Sparta dívky2134
7.Spartak Hrdlořezy 2233
8.FK Řeporyje-Praha 5 2230
9.Mladší přípravka (U9)2221
10.TJ Sokol Řepy 2212
11.SK Zbraslav 229
12.Avia Čakovice 221

Poslední kolo

Mladší přípravka (U9) - FK Řeporyje-Praha 5 22 : 32
SK Union Vršovice - TJ AFK Slivenec 25 : 19
Sportovní Akademie Praha - Sdružení AC Sparta dívky25 : 22
Spartak Hrdlořezy - Avia Čakovice 26 : 20
SK Hostivař - TJ Praga Praha 40 : 26
SK Zbraslav - TJ Sokol Řepy 14 : 23

Další kolo

Mladší přípravka (U9) - TJ Ruzyně 16.06.

 

FCPK Statistika - 2023/2024

Odehrané zápasy:22
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:15
Porážky [pen]:0
Skóre:502:656 (-154)
Průměr gólů/zápas:22.82 / 29.82
Body z maxima:21 z 66
Bodová úspěšnost:31.82%

Bylo odehráno

09.06.MMladší přípravka (U9)
FK Řeporyje-Praha 5
22
32
08.06.PPrague Raptors
Mladší přípravka (U9)
15
13
01.06.MAvia Čakovice
Mladší přípravka (U9)
18
23
30.05.PTJ Ruzyně
Mladší přípravka (U9)
34
27
26.05.MMladší přípravka (U9)
TJ AFK Slivenec
17
22
22.05.PBřevnov
Mladší přípravka (U9)
15
15
18.05.MSpartak Hrdlořezy
Mladší přípravka (U9)
22
37
11.05.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U9)
23
17
05.05.MMladší přípravka (U9)
SK Zbraslav
26
25
01.05.MTJ Sokol Řepy
Mladší přípravka (U9)
22
31
27.04.MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U9)
22
16
21.04.MMladší přípravka (U9)
SK Hostivař
25
30
12.04.MTJ Praga Praha
Mladší přípravka (U9)
51
15
07.04.MMladší přípravka (U9)
Sdružení AC Sparta
24
26
31.03.PSK Kladno
Mladší přípravka (U9)
1
10

Bude se hrát

09.06.
17:30
PSlavoj Suchdol
Mladší přípravka (U9)
12.06.
9:00
TFK Dukla Praha
Mladší přípravka (U9)
15.06.
17:00
PMladší přípravka (U9)
Prague Raptors
16.06.
17:00
MMladší přípravka (U9)
TJ Ruzyně