Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Aktuálně: FCPK Pardálové - Hostivice 5:5 (4:1), branky: Trojek 3x, Trojan, Kučera...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 SK Modřany Mladší přípravka (U9) 
Datum a čas:26.09.2020 08:30  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
 


Diváci:0
Soupeř na webu:www.fotbalskmodrany.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | H3K 2012/2013 (2HP)
1.TJ Sokol Stodůlky 26
2.SK Zbraslav 26
3.FK Loko Vltavín a.s. 26
4.TJ Sokol Řepy 23
5.Mladší přípravka (U9)23
6.SK Modřany 23
7.FK Řeporyje-Praha 5 23
8.TJ AFK Slivenec 20
9.FK Čechie Dubeč 20
10.SK Čechie Uhříněves 20

Poslední kolo

FK Řeporyje-Praha 5 - Mladší přípravka (U9)22 : 19
SK Modřany - FK Loko Vltavín a.s. 18 : 33
FK Čechie Dubeč - TJ Sokol Stodůlky 6 : 63
SK Čechie Uhříněves - TJ Sokol Řepy 9 : 40
SK Zbraslav - TJ AFK Slivenec 38 : 11

Další kolo

Mladší přípravka (U9) - FK Čechie Dubeč 20.09.

 

FCPK Statistika - 2020/2021

Odehrané zápasy:2
Vítězství:1
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:1
Porážky [pen]:0
Skóre:41:30 (+11)
Průměr gólů/zápas:20.50 / 15.00
Body z maxima:3 z 6
Bodová úspěšnost:50.00%

Bylo odehráno

12.09.MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší přípravka (U9)
22
19
06.09.MMladší přípravka (U9)
TJ Sokol Řepy
22
8

Bude se hrát

20.09.
09:15
MMladší přípravka (U9)
FK Čechie Dubeč
26.09.
08:30
MSK Modřany
Mladší přípravka (U9)
04.10.
09:15
MMladší přípravka (U9)
SK Zbraslav
09.10.
17:30
MTJ AFK Slivenec
Mladší přípravka (U9)
18.10.
11:00
MMladší přípravka (U9)
FK Loko Vltavín a.s.
24.10.
10:00
MTJ Sokol Stodůlky
Mladší přípravka (U9)
01.11.
11:00
MMladší přípravka (U9)
SK Čechie Uhříněves