Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MD

 HráčZG
1.La Cognata Ciya11
 Zavadil Roman11
 Z=zápasy, G=góly
 
Veškeré fotbalové aktivity jsou z nařízení vlády zastaveny do 3.11.2020...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 SK Čechie Uhříněves Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:21.10.2020 18:30  |  Tým: Mladší dorost (U17)
 


Povrch:UMT
Hřiště:Uhříněves
Diváci:0
Soupeř na webu:www.cechieuhrineves.info 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
1.SK Libuš 615
2. FAA Zbura 512
3.SK Ďáblice 512
4.Slovan Bohnice 510
5.SK Union Vršovice 59
6.SK Střešovice 1911 B49
7. FK Dukla Jižní Město 57
8.FC Háje Jižní Město 56
9.FC Zličín 53
10.Mladší dorost (U17)53
11. Sokol Dolní Počernice 51
12.SK Čechie Uhříněves 40

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - SK Libuš 1 : 2

Další kolo

FC Háje Jižní Město - Mladší dorost (U17)18.10.

 

FCPK Statistika - 2020/2021

Odehrané zápasy:5
Vítězství:1
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:4
Porážky [pen]:0
Skóre:6:16 (-10)
Průměr gólů/zápas:1.20 / 3.20
Body z maxima:3 z 15
Bodová úspěšnost:20.00%

Bylo odehráno

11.10.MMladší dorost (U17)
SK Libuš
1
2
28.09.MFAA Zbura
Mladší dorost (U17)
6
1
20.09.MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
4
0
13.09.MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
2
0
06.09.MSlovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
4
2
26.08.PMladší dorost (U17)
ABC Braník
2
6
22.08.PSK Střešovice 1911
Mladší dorost (U17)
2
4
19.08.PMladší dorost (U17)
FC Zličín
6
3
15.08.PMnichovohradištský SK
Mladší dorost (U17)
1
3

Bude se hrát

18.10.
10:45
MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
21.10.
18:30
MSK Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
25.10.
12:15
MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
31.10.
14:00
MMladší dorost (U17)
SK Union Vršovice
08.11.
11:30
MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
14.11.
13:30
MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice