Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

 
Aktuálně: FCPK Pardálové - Hostivice 5:5 (4:1), branky: Trojek 3x, Trojan, Kučera...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 FC Zličín Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:20.09.2020 15:00  |  Tým: Mladší dorost (U17)
 


Diváci:0
Soupeř na webu:www.fczlicin.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
1.SK Union Vršovice 26
2.SK Libuš 26
3. FK Dukla Jižní Město 24
4.SK Ďáblice 23
5. FAA Zbura 23
6.SK Střešovice 1911 B23
7.Slovan Bohnice 23
8.Mladší dorost (U17)23
9.FC Háje Jižní Město 23
10. Sokol Dolní Počernice 21
11.SK Čechie Uhříněves 20
12.FC Zličín 20

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - SK Ďáblice 2 : 0
FC Háje Jižní Město - FC Zličín 5 : 3
SK Libuš - FAA Zbura 1 : 0
FK Dukla Jižní Město - Sokol Dolní Počernice 4 : 4
SK Střešovice 1911 B - SK Čechie Uhříněves 2 : 0
SK Union Vršovice - Slovan Bohnice 4 : 2

Další kolo

FC Zličín - Mladší dorost (U17)20.09.

 

FCPK Statistika - 2020/2021

Odehrané zápasy:2
Vítězství:1
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:1
Porážky [pen]:0
Skóre:4:4 (0)
Průměr gólů/zápas:2.00 / 2.00
Body z maxima:3 z 6
Bodová úspěšnost:50.00%

Bylo odehráno

13.09.MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
2
0
06.09.MSlovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
4
2
26.08.PMladší dorost (U17)
ABC Braník
2
6
22.08.PSK Střešovice 1911
Mladší dorost (U17)
2
4
19.08.PMladší dorost (U17)
FC Zličín
6
3
15.08.PMnichovohradištský SK
Mladší dorost (U17)
1
3

Bude se hrát

20.09.
15:00
MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
28.09.
16:30
MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
03.10.
13:30
MSK Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
11.10.
13:45
MMladší dorost (U17)
SK Libuš
18.10.
10:45
MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
25.10.
12:15
MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
31.10.
14:00
MMladší dorost (U17)
SK Union Vršovice
08.11.
11:30
MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
14.11.
13:30
MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice