Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Víkend první mistráky: Uhelné sklady - FCPK A (SO, 10:30, hř. Řepy), Řeporyje - FCPK B (SO, 17:00, hř. Řeporyje)...  Martin Brabec, kopaninský fotbalista a trenér, se stal trenérem Admiry U18...  Hezké léto všem členům FC Přední Kopanina a všem fanouškům...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 FK Viktoria Žižkov BFCPK 
Datum a čas:30.08.2020 17:00  |  Tým: FCPK
 


Povrch:tráva
Hřiště:Střížkov
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fkviktoriazizkov.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK | Pražský přebor
 AFK Slavoj Podolí Praha 00
 FC Zličín 00
 FCPK00
 FK Admira Praha B00
  FK Dukla Jižní Město 00
 FK Slavoj Vyšehrad B00
 FK Viktoria Žižkov B00
 FK Újezd nad Lesy 00
 SC Olympia Radotín 00
 SK Hostivař 00
 SK Motorlet Praha B00
 SK Třeboradice 00
 SK Uhelné sklady Praha 00
 SK Újezd Praha 4 00
 Sokol Kolovraty 00
 Sokol Královice 00

Další kolo

SK Uhelné sklady Praha - FCPK08.08.
SK Újezd Praha 4 - AFK Slavoj Podolí Praha 08.08.
SK Motorlet Praha B - FK Admira Praha B08.08.
FK Dukla Jižní Město - SK Hostivař 08.08.
FC Zličín - Sokol Královice 08.08.
SC Olympia Radotín - FK Slavoj Vyšehrad B08.08.
FK Viktoria Žižkov B - Sokol Kolovraty 09.08.
SK Třeboradice - FK Újezd nad Lesy 09.08.

 

Bylo odehráno

31.07.PTatran RAKO Rakovník
FCPK
2
3
25.07.PFC Tempo
FCPK
6
1
18.07.PFK Přepeře
FCPK
6
1

Bude se hrát

08.08.
10:30
MSK Uhelné sklady Praha
FCPK
15.08.
17:00
MFCPK
FC Zličín
22.08.
17:00
MFCPK
SK Újezd Praha 4
30.08.
17:00
MFK Viktoria Žižkov B
FCPK
05.09.
17:00
MFCPK
SK Motorlet Praha B
13.09.
17:00
MSK Třeboradice
FCPK
19.09.
16:30
MFCPK
FK Újezd nad Lesy
28.09.
14:00
MFK Admira Praha B
FCPK
03.10.
16:00
MFCPK
Sokol Kolovraty
10.10.
10:15
MAFK Slavoj Podolí Praha
FCPK
17.10.
10:30
MFCPK
FK Slavoj Vyšehrad B
24.10.
14:30
MFCPK
Sokol Královice
31.10.
10:30
MSK Hostivař
FCPK
07.11.
14:00
MFCPK
SC Olympia Radotín
14.11.
13:30
MFK Dukla Jižní Město
FCPK