Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Víkend první mistráky: Uhelné sklady - FCPK A (SO, 10:30, hř. Řepy), Řeporyje - FCPK B (SO, 17:00, hř. Řeporyje)...  Martin Brabec, kopaninský fotbalista a trenér, se stal trenérem Admiry U18...  Hezké léto všem členům FC Přední Kopanina a všem fanouškům...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 Pardálové6-1TJ Sokol Řepy  
 Vítězná šňůra Pardálů pokračuje. Porazili Řepy a po koroně zatím zametli s každým.
 
 
Datum a čas:08.06.2020 18:00  |  Poločas: 4 : 0  |  Tým: Pardálové
Góly:14. vlastní (1:0), 21. Stára (2:0, as. Podolák), 30. Trojek (3:0), 35. Trojek (4:0, as. Bartoš), 58. Trojan (5:0, as. Bartoš), 85. Kolář (6:1, as. Bartoš)
Střelci FCPK:
Góly-soupeř:79. Bock (5:1) z penalty po faulu na Skolila bývalý hráč FCPK
Sestava:Jelínek - Švanda, Kolář, Odstrčil, Szwarc - Novák, Trojek, Záhorec, Stára - Podolák, Trojan. Hokejové střídání: Vaníček, Hájek, Bartoš. Manager: Jaroslav Bíro.
Sestava-soupeř:Strupek - Svoboda, Kočovský, Hříbal, Lasík - Machurka, Míka, Kroupa, Klima - Bock, Skolil. Hokejové střídání: Plevka, Žmolil.
 
Přední Kopanina - Tři zápasy, tři jasné výhry, devatenáct vstřelených branek a pouhých pět inkasovaných. Pardálové po koronavirové pauze chytli svěží dech a klátí jednoho soupeře za druhým. Po Hostivici a Nebušicích teď modročervení ač v zápase žlutí přehráli Sokol Řepy 6:1. Hned v pátek čeká Kopaninu Rudná a pak ještě Dobrovíz.

Hodnocení zápasu - Jaroslav Bíro (manager) :

Trochu jiná sestava oproti minulému zápasu, ale důležité je, že jsme se ve všech dosavadních utkáních mohli spolehnout na gólmany a tam to začíná. Také základní osa se moc neliší a na tom to stojí. Důležité je dále dodat, že kluci jsou v každém zápase od začátku koncentrovaní a dobrý úvod včetně vstřelení branky je, co určuje celý ráz utkání. Proti Sokolu Řepy soupeř nestíhal zejména v záloze, kde máme stále ještě velmi dobře rychlostně vybavené hráče. Zejména ve středu Záhorec s Trojkem byli hodně znát. Ale měli jsme radost i z dalších momentů, například krásný volej Martina Stáry po centru Podyho nebo střela Koláře do šibenice, to byly lahůdky. Tři asistence měl Martin Bartoš, který šel do zápasu po zranění jen to zkusit a nakonec dřel, bojoval a třikrát asistoval. Negativem je jsou zranění Záhorce s Trojkem, kteří odkulhali ze hřiště. Snad to budou jen drobné šrámy a už v pátek na Rudnou budou zpět.

Rozhodčí:Dalibor Zatkal
Delegát:-
Žluté karty:
Červené karty:
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:30
Soupeř na webu:www.sokolrepy.vysledky.com 
 
Práva k foto:www.fcpk.cz
Foto k utkání:

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bartoš Martin90- 33-    
Hájek Tomáš90- ---    
Jelínek Petr90- ---    
Kolář Jan901 -1-    
Novák Michal90- ---    
Odstrčil Čestmír90- ---    
Podolák Jan90- 11-    
Stára Martin901 -1-    
Szwarc Jan90- ---    
Švanda Josef90- ---    
Trojan Stanislav901 -1-    
Trojek Jiří902 -2-    
Vaníček Jan90- ---    
Záhorec Michal90- ---    
Celkem:1,2605 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta