Tabulka střelců: SD

SK Motorlet Praha U162-4Starší dorost (U19)
 Dorost vyhrál nad Motorletem. Tým nakopl Šafařík, který lapil penaltu.

Datum a čas:18.01.2020 14:00  |  Poločas: 1 : 2  |  Tým: Starší dorost (U19)
Góly:Muftuler (0:1), Muftuler (1:2, as. Vízner), Bělohradský (2:3, as. Voborský), Tržický (2:4, as. Muftuler)
Sestava:Šafařík (K) - Glos, Barna, Tržický, Susa - Voborský - Bělohradský, Muftuler, Vízner, Vlach - Kumar. Trenér: Ladislav Smatana.

Jinonice - Druhé zimní přípravné utkání odehráli starší dorostenci. Při řadě absencí složil kouč Smatana jedenáctku také díky čtyřem hráčům z U17. Soupeřem byl tým Motorletu ročník 2004. V zajímavém utkání vyhrála Kopanina 4:2.

Hosté šli brzy do vedení, když se na šestnáctce pěkně uvolnil Muftuler a střelou k tyči vstřelil první branku utkání. Jednu ze šesti jak se nakonec ukázalo.

Domácí srovnali po závaru a tečované střele, proti které už ležící gólman Šafařík nic nezmohl. Jeho chvíle však přišla těsně před poločasem. Poté co se Glos nechal hloupě obejít a pak ještě víc než hloupě unikajícího hráče zezadu podrazil se kopala penalta. Šafařík směr střely vystihl a míč lapil. Byl to důležitý moment, protože místo jednobrankového manka měla Kopanina brzy výhodu. Z následné akce nedáš - dostaneš totiž vstřelil Muftuler do šatny svůj druhý gól v utkání.

Po poločase domácí poslali čerstvé síly, Kopanina vzhledem k omluvenkám střídat neměla koho a utkání odehrála v jedenácti.

Přesto hrála dobrý zápas a ve druhé půli dlouho držela jednobrankový náskok. Přišla o něj nešťastně, když Muftuler ztratil míč na útočné polovině a po sérii obranných zaváhání domácí rychlou akci proměnili ve srovnání skóre na 2:2.

Kdo čekal, že unavené Kopaňáky Motorlet v závěru dorazí, mýlil se. Naopak to byli hosté, kteří prokázali větší chuť vyhrát.

Klíčový třetí gól připravili hráči, kteří se teď celý týden připravovali s áčkem. Voborský vymyslel uličku na Bělohradského a ten v plném běhu trefil z dálky přesně za tyč - 2:3. V úplném závěru si pak Tržický naskočil na roh Muftulera a stanovil konečné skóre 4:2 pro Přední Kopaninu.