Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Memoriál obětí fašismu, Dobrovíz - nedělní zápas FCPK B - Tn. Rakovník B zrušen, soupeř odstoupil...  Výsledky: Uhelné sklady - FCPK A 0:3 (0:1), Řeporyje - FCPK B 1:0...  Hezké léto všem členům FC Přední Kopanina a všem fanouškům...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 SC Olympia Radotín 3-1Mladší dorost (U17) 
Datum a čas:07.02.2020 18:00  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Turnaj:O pohár NC Metropole Zličín 2020
Góly:69. Tržický (1:3, as. Jusko Tobiáš)
Sestava:Carvan - Zima, Barna, Vlach, Posukan - Jusko Jonáš, Tržický, Mareš, Čvirk - Jusko Tobiáš - Štumpa Mário. Hokejové střídání: Štumpa Diego, Dimitrov, Sládek, Tvrdík. Trenér: Jan Chytil.
 


Povrch:UMT
Hřiště:Zličín
Diváci:0
Soupeř na webu:www.scradotin.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
  FAA Zbura 00
 FC Háje Jižní Město 00
 FC Zličín 00
  FK Dukla Jižní Město 00
 Mladší dorost (U17)00
 SK Libuš 00
 SK Střešovice 1911 B00
 SK Union Vršovice 00
 SK Čechie Uhříněves 00
 SK Ďáblice 00
 Slovan Bohnice 00
  Sokol Dolní Počernice 00

Další kolo

Slovan Bohnice - Mladší dorost (U17)06.09.

 

Bude se hrát

06.09.
17:00
MSlovan Bohnice
Mladší dorost (U17)
13.09.
17:00
MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
20.09.
15:00
MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
28.09.
16:30
MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
03.10.
13:30
MSK Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
11.10.
13:45
MMladší dorost (U17)
SK Libuš
18.10.
10:45
MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
25.10.
12:15
MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
01.11.
14:00
MMladší dorost (U17)
SK Union Vršovice
08.11.
11:30
MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
15.11.
13:30
MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice