Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců:

 HráčZG
1.Susa Paolo410
2.Kaška Matyáš31
 Franěk Emil41
 Hrubý David41
 Rubinstein Max41
 Z=zápasy, G=góly
 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Sokol Stodůlky B5-5Mladší žáci (U13) 
Datum a čas:10.11.2019 10:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Sestava:Štička – Rubinstein, Duun, Franěk, Hrubý, Novotný, Sokol, Susa, Kaška, Šturm, Bouzek, Dimitrov. Trenéři: Tomáš Cigánek, Robert Franěk.
 


Povrch:UMT
Hřiště:ZŠ Klausova
Diváci:0
Soupeř na webu:www.sokolstodulky.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší žáci (U13) | 1.A třída/sk.B
1.SK Zbraslav 1027
2.SK Ďáblice 1027
3.Sokol Řepy 1018
4.Sokol Stodůlky B1017
5.FK Meteor Praha VIII C1017
6.SK Aritma Praha C1016
7.AFK Slavoj Podolí Praha 1015
8.Sokol Nebušice 1015
9.SK Třeboradice 109
10.SK Střešovice 1911 C109
11.Mladší žáci (U13)107
12.FC Zličín 100

Poslední kolo

Sokol Stodůlky B - Mladší žáci (U13)5 : 5
SK Ďáblice - Sokol Nebušice 4 : 0
Sokol Řepy - SK Třeboradice 2 : 3
AFK Slavoj Podolí Praha - SK Aritma Praha C2 : 4
SK Zbraslav - FK Meteor Praha VIII C2 : 1
FC Zličín - SK Střešovice 1911 C2 : 3

Další kolo

SK Střešovice 1911 - Mladší žáci (U13)16.11.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:10
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:25:61 (-36)
Průměr gólů/zápas:2.50 / 6.10
Body z maxima:7 z 30
Bodová úspěšnost:23.33%

Bylo odehráno

10.11.MSokol Stodůlky B
Mladší žáci (U13)
5
5
06.11.MSK Aritma Praha C
Mladší žáci (U13)
7
3
02.11.MSokol Nebušice
Mladší žáci (U13)
2
3
19.10.MFK Meteor Praha VIII C
Mladší žáci (U13)
6
2
12.10.MMladší žáci (U13)
SK Zbraslav
1
14
05.10.MAFK Slavoj Podolí Praha
Mladší žáci (U13)
5
0
29.09.MMladší žáci (U13)
SK Ďáblice
0
10
22.09.MMladší žáci (U13)
Sokol Řepy
3
4
15.09.MFC Zličín
Mladší žáci (U13)
4
6
08.09.MMladší žáci (U13)
SK Třeboradice
2
4

Bude se hrát

16.11.
08:30
MSK Střešovice 1911 C
Mladší žáci (U13)