Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců 1-10

 
Víkend: SK Střešovice B - FCPK B 4:5, FC Tempo - FCPK A (NE, 16:00, hř. Tempo UMT)...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 SK Union Vršovice 21-21Mladší přípravka (U9) 
 Přípravka si do Vršovic musela přivstat, ale stejně nasázela 21 branek.
 
 
Datum a čas:14.09.2019 08:30  |  Poločas: 10 : 10  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:Hrdlička 6x, Tsang 6x, Vobořil Petr 3x, Novotný 2x, Fisher 1x, Cole 1x, Vlach 1x, Vobořil Pavel 1x
Střelci FCPK:
Sestava:Hrdlička (K), Novotný Richard, Vobořil Petr, Vobořil Pavel, Tsang, Cestr, Cole, Hrejsemnou, Vlach, Fisher, Zenkl, Kolářová, Kišš. Trenéři: Pavel Mošna, Jiří Hrejsemnou, Petr Vobořil.
Sestava-soupeř:Botan (K), Šubr, Havel, Žoha, Ježek, Baroš, Hanáková, Sorboni, Teyrovský, Dvořáková, Feierfeil. Trenér: Jiří Chlebna.
 
Vršovice - Mladší přípravka Přední Kopaniny hraje pravidelnou soutěž na dvě hřiště 4+1 organizovanou pod Pražským fotbalovým svazem. Ve druhém zápase sezóně jel náš tým poprvé na stadión soupeře. V Praze 10 ve Vršovicích se začínalo už velmi brzy v 8:30, přesto náš tým odehrál pěkný zápas a nastřílel 21 branek, stejně jako soupeř.

Rozhodčí:laik - Chlebna Jiří
Delegát:-
Povrch:tráva
Hřiště:Vršovice
Diváci:35
Soupeř na webu:http://skunionvrsovice.webnode.cz/ 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Cestr Jan60- ---    
Cole Oliver601 -1-    
Fisher Robert601 -1-    
Hrdlička Marek606 -6-    
Hrejsemnou Václav60- ---    
Kišš Dominik60- ---    
Kolářová Eliška60- ---    
Novotný Richard602 -2-    
Tsang Oliver606 -6-    
Vlach Viktor601 -1-    
Vobořil Pavel601 -1-    
Vobořil Petr603 -3-    
Zenkl Adam60- ---    
Celkem:78021 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2HP 2011/2012
1. Sportovní Akademie Praha 1131
2.Avia Čakovice 1130
3.SK Ďáblice 1124
4. Fotbalová akademie Praha 1121
5.Loko Vltavín a.s. 1119
6.TJ Praga Praha 1119
7.1999 Praha 1115
8. Sokol Dolní Počernice 1115
9.Mladší přípravka (U9)118
10.SK Zbraslav 116
11.SK Union Vršovice 114
12.Junior Praha 113

Poslední kolo

SK Ďáblice - Mladší přípravka (U9)32 : 5
Loko Vltavín a.s. - Avia Čakovice 11 : 20
SK Union Vršovice - SK Zbraslav 13 : 19
Fotbalová akademie Praha - 1999 Praha 24 : 20
Sportovní Akademie Praha - Junior Praha 35 : 18
TJ Praga Praha - Sokol Dolní Počernice 22 : 25

Další kolo

Fotbalová akademie Praha - Mladší přípravka (U9)22.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:11
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:176:266 (-90)
Průměr gólů/zápas:16.00 / 24.18
Body z maxima:8 z 33
Bodová úspěšnost:24.24%

Bylo odehráno

19.01.TFK Sparta Košíře
Mladší přípravka (U9)
6
13
19.01.TSK Aritma Praha U8
Mladší přípravka (U9)
8
9
16.11.MSK Ďáblice
Mladší přípravka (U9)
32
5
10.11.MMladší přípravka (U9)
TJ Praga Praha
20
20
01.11.MLoko Vltavín a.s.
Mladší přípravka (U9)
25
5
24.10.MMladší přípravka (U9)
Sportovní Akademie Praha
16
37
20.10.MAvia Čakovice
Mladší přípravka (U9)
43
5
13.10.MMladší přípravka (U9)
Sokol Dolní Počernice
18
23
06.10.MMladší přípravka (U9)
Junior Praha
28
8
28.09.M1999 Praha
Mladší přípravka (U9)
23
18
22.09.MMladší přípravka (U9)
SK Zbraslav
27
10
14.09.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U9)
21
21
08.09.MMladší přípravka (U9)
Fotbalová akademie Praha
13
24

Bude se hrát

25.01.
12:00
TSK Aritma Praha U9
Mladší přípravka (U9)
25.01.
13:00
TFK Sparta Košíře
Mladší přípravka (U9)
22.03.
11:00
MFotbalová akademie Praha
Mladší přípravka (U9)
29.03.
13:00
MMladší přípravka (U9)
SK Union Vršovice
04.04.
10:00
MSK Zbraslav
Mladší přípravka (U9)
18.04.
08:45
MJunior Praha
Mladší přípravka (U9)
26.04.
15:30
MSokol Dolní Počernice
Mladší přípravka (U9)
30.04.
17:00
MMladší přípravka (U9)
Avia Čakovice
09.05.
13:00
MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U9)
17.05.
09:15
MMladší přípravka (U9)
Loko Vltavín a.s.
22.05.
17:00
MTJ Praga Praha
Mladší přípravka (U9)
30.05.
09:15
MMladší přípravka (U9)
SK Ďáblice
07.06.
09:15
MMladší přípravka (U9)
1999 Praha