Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SD

 
Fotbalový program FCPK přerušen až do zrušení nouzového stavu vládou kvůli šíření koronaviru...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 Sokol Stodůlky 0-11Starší dorost (U19) 
Datum a čas:05.10.2019 15:30  |  Poločas: 0 : 4  |  Tým: Starší dorost (U19)
Góly:Müftüler 4x, Vandůrek 3x, Horák, Susa, Pittermann, vlastní Němec
Střelci FCPK:
Sestava:Šafařík - Barna, Tržický, Lešner, Susa - Bělohradský, Müftüler, Vandůrek, Dvořák - Horák, Pittermann. Trenér: Josef Vandůrek. Náhradníci: Krátký, Glos, Řešátko.
 


Rozhodčí:Jánek Milan
Delegát:-
Povrch:UMT
Hřiště:ZŠ Klausova
Diváci:10
Soupeř na webu:www.sokolstodulky.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Barna Mikuláš90- ---    
Bělohradský Jan90- ---    
Dvořák Marek90- ---    
Glos David90- ---    
Horák Dominik90161. -1-    
Krátký Martin90- ---    
Lešner Jiří90- ---    
Müftüler Ali90415., 47., 51., 70. -4-    
Pittermann Šimon90121. -1-    
Řešátko Jakub90- ---    
Susa Stefano90150. -1-    
Šafařík Jakub90- ---    
Tržický Tomáš90- ---    
Vandůrek Lukáš90330., 56., 70. -3-    
Celkem:1,26010 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | 1.A třída
1.SK Dolní Chabry 1334
2.Spartak Hrdlořezy 1332
3. Gordic Kačerov 1331
4.Starší dorost (U19)1328
5.SK Čechie Smíchov 1328
6.FK Újezd nad Lesy 1328
7.Avia Čakovice 1315
8.FK Union Strašnice 1314
9.Čechie Dubeč 1314
10.SK Aritma Praha B1313
11.Sokol Bílá Hora 1310
12.Sokol Stodůlky 1310
13.FK Klánovice 139
14.Sokol Řepy 130

Poslední kolo

Starší dorost (U19) - SK Čechie Smíchov 6 : 1
Sokol Bílá Hora - FK Klánovice 2 : 3
FK Union Strašnice - FK Újezd nad Lesy 1 : 4
Gordic Kačerov - SK Aritma Praha B5 : 2
Sokol Stodůlky - Spartak Hrdlořezy 3 : 6
Čechie Dubeč - Avia Čakovice 3 : 2
Sokol Řepy - SK Dolní Chabry 0 : 8

Další kolo

Avia Čakovice - Starší dorost (U19)14.03.
Gordic Kačerov - Sokol Stodůlky 14.03.
SK Aritma Praha B - FK Union Strašnice 15.03.
Sokol Řepy - Čechie Dubeč 15.03.
SK Dolní Chabry - Sokol Bílá Hora 15.03.
Spartak Hrdlořezy - FK Klánovice 15.03.
SK Čechie Smíchov - FK Újezd nad Lesy 15.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:13
Vítězství:9
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:69:20 (+49)
Průměr gólů/zápas:5.31 / 1.54
Body z maxima:28 z 39
Bodová úspěšnost:71.79%

Bylo odehráno

08.03.PAFK Slavoj Podolí Praha
Starší dorost (U19)
2
6
18.01.PSK Motorlet Praha U16
Starší dorost (U19)
2
4
15.01.PSK Střešovice 1911
Starší dorost (U19)
3
1
17.11.MStarší dorost (U19)
SK Čechie Smíchov
6
1
09.11.MFK Újezd nad Lesy
Starší dorost (U19)
3
2
03.11.MStarší dorost (U19)
FK Klánovice
24
0
30.10.MSokol Bílá Hora
Starší dorost (U19)
3
5
19.10.MStarší dorost (U19)
FK Union Strašnice
4
3
13.10.MČechie Dubeč
Starší dorost (U19)
0
3
05.10.MSokol Stodůlky
Starší dorost (U19)
0
11
28.09.MStarší dorost (U19)
Sokol Řepy
4
0
21.09.MGordic Kačerov
Starší dorost (U19)
6
0
18.09.HStarší dorost (U19)
FC Zličín
7
2
14.09.MStarší dorost (U19)
Avia Čakovice
5
0
08.09.MSK Aritma Praha B
Starší dorost (U19)
0
2

Bude se hrát

14.03.
14:30
MAvia Čakovice
Starší dorost (U19)
21.03.
10:30
MStarší dorost (U19)
Spartak Hrdlořezy
29.03.
11:00
MSK Dolní Chabry
Starší dorost (U19)
04.04.
16:30
MStarší dorost (U19)
SK Aritma Praha B
15.04.
17:00
HLoko Vltavín a.s.
Starší dorost (U19)
19.04.
17:00
MStarší dorost (U19)
Gordic Kačerov
25.04.
17:00
MSokol Řepy
Starší dorost (U19)
01.05.
14:00
MStarší dorost (U19)
Sokol Stodůlky
08.05.
14:00
MStarší dorost (U19)
Čechie Dubeč
16.05.
10:45
MFK Union Strašnice
Starší dorost (U19)
24.05.
17:00
MStarší dorost (U19)
Sokol Bílá Hora
31.05.
17:00
MFK Klánovice
Starší dorost (U19)
07.06.
17:00
MStarší dorost (U19)
FK Újezd nad Lesy
14.06.
17:00
MSK Čechie Smíchov
Starší dorost (U19)