Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: M-B

 
Změna termínu béčka vs Vltavín B. Kluby se dohody na pondělí 14:30. Ještě není oficiálně potvrzeno...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 SK Zbraslav 4-3FCPK B 
Datum a čas:08.09.2019 17:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: FCPK B
 


Povrch:tráva
Hřiště:Zbraslav
Diváci:0
Soupeř na webu:www.skzbraslav.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Celkem:00 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK B | 1.A třída/sk.B
1.ABC Braník 1126
2.SK Střešovice 1911 1122
3.SK Dolní Chabry 1121
4.SK Zbraslav 1120
5.Sokol Nebušice 1118
6.SK Aritma Praha B1118
7.FK Zlíchov 1914 1117
8.SK Modřany 1116
9.FCPK B1115
10.SK Čechie Smíchov 1115
11.SK Libuš 1114
12.Loko Vltavín a.s. B1114
13.Sokol Stodůlky 1110
14.AFK Slivenec 1110
15.1999 Praha 116
16.FK Řeporyje-Praha 5 112

Poslední kolo

ABC Braník - FCPK B4 : 1
SK Libuš - Sokol Nebušice 2 : 2
Loko Vltavín a.s. B - SK Modřany 4 : 0
1999 Praha - SK Zbraslav 2 : 2
SK Střešovice 1911 - SK Dolní Chabry 2 : 3
SK Čechie Smíchov - FK Zlíchov 1914 2 : 1
Sokol Stodůlky - FK Řeporyje-Praha 5 3 : 1
SK Aritma Praha B - AFK Slivenec 2 : 1

Další kolo

FCPK B - Loko Vltavín a.s. B28.10.
SK Libuš - SK Aritma Praha B26.10.
SK Modřany - SK Střešovice 1911 26.10.
Sokol Nebušice - FK Řeporyje-Praha 5 26.10.
SK Dolní Chabry - Sokol Stodůlky 26.10.
FK Zlíchov 1914 - ABC Braník 26.10.
SK Zbraslav - SK Čechie Smíchov 28.10.
AFK Slivenec - 1999 Praha 28.10.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:11
Vítězství:4
Vítězství [pen]:0
Remízy:3
Porážky:4
Porážky [pen]:0
Skóre:20:23 (-3)
Průměr gólů/zápas:1.82 / 2.09
Body z maxima:15 z 33
Bodová úspěšnost:45.45%

Bylo odehráno

19.10.MABC Braník
FCPK B
4
1
13.10.MFCPK B
SK Čechie Smíchov
2
1
05.10.M1999 Praha
FCPK B
0
0
29.09.MFCPK B
SK Aritma Praha B
1
2
21.09.MSK Libuš
FCPK B
1
2
14.09.MFCPK B
AFK Slivenec
3
2
08.09.MSK Zbraslav
FCPK B
4
3
01.09.MFCPK B
FK Zlíchov 1914
4
2
25.08.MFCPK B
Sokol Nebušice
2
2
17.08.MSK Modřany
FCPK B
3
0
11.08.TSK Velké Přítočno
FCPK B
5
5
10.08.MFCPK B
SK Dolní Chabry
2
2
10.08.TSokol Dobrovíz
FCPK B
5
1
04.08.PSokol Jedomělice
FCPK B
2
2

Bude se hrát

28.10.
14:30
MFCPK B
Loko Vltavín a.s. B
02.11.
10:30
MSK Střešovice 1911
FCPK B
10.11.
14:00
MFCPK B
Sokol Stodůlky
17.11.
18:00
MFK Řeporyje-Praha 5
FCPK B