Tabulka střelců: Pard

Sokol Dobrovíz 4-4Pardálové
 Pardálové vezou remízu 4:4 z Dobrovíze. Sám Kubeš jim dal čtyři branky.

Datum a čas:14.09.2018 18:00  |  Poločas: 0 : 3  |  Tým: Pardálové
Góly:0:1 Bajar (as. Novák), 0:2 Pícka (as. Trojek), 0:3 Pícka (as. Novák), 3:4 Stára (as. Trojek)
Góly-soupeř:1:3 Kubeš, 2:3 Kubeš, 3:3 Kubeš, 4:4 Kubeš
Sestava:Sestava: Kudernatsch - Rákosník Michal, Dvořák, Odstrčil, Pala - Krulich, Novák, Pícka, Stára - Trojek, Bajar. Manažer: Jaroslav Bíro
Sestava-soupeř:Hájek - Krupička M., Holoubek, Kadlec, Šesták, Veselý, Kubín, Kolský, Drož, Kubeš, Kříž, Horák, Hlůže J.

Dobrovíz - Pardálové Přední Kopaniny sice vedli v dalším svém podzimním utkání v Dobrovízi už 3:0, ale nakonec berou jen remízu 4:4. Všechny branky domácího týmu vsítil nezastavitelný Kubeš. Po dvou zápasech tak mají Pardálové výhru a remízu. Svou bilanci rozšíří v pondělí 24.9., kdy hostí na domácím hřišti Sokol Řepy.

Manager utkání Jaroslav Bíro k zápasu v Dobrovízi:

Ve druhém podzimním utkání jsme zavítali na horkou půdu do Dobrovíze a tam je to vždy přetěžký zápas. Tentokrát jsme měli obrovské problémy se skládáním sestavy a nakonec jsme hráli bez brankáře. Ze čtyř nedorazil ani jeden. Do branky se tedy postavil stoper Michal Kudernatsch, který ještě stále není zcela zdráv. Vedl si ovšem velmi slušně a neprohrál. Dále jsme neměli k dispozici tradiční krajní obránce a také byl jen jeden útočník. Nicméně se podařilo sestavu nějak solidně poslepovat a poskládat, takže v prvním poločase jsme dominovali a vyhráli ho o tři branky. Zároveň jsme ovšem neproměnili velké množství i vyložených šancí a to nás nakonec mrzelo. Ale popořadě. Nejdříve otevřel skóre Bajar, který dorazil nepříliš důraznou střelu Nováka, kterého předtím vyslal do brejku. Druhou branku přidal Pícka po zpětné přihrávce Trojka od brankové čáry a třetí stejný hráč, kterému pro změnu přihrával Novák. Druhý poločas začal jako první a byla to přehlídka našich zahozených šancí. Ovšem přibývala i okénka v naší obraně a postupně jsme třikrát inkasovali. Vedení nám vrátil Stára po asistenci Trojka. Ovšem ani to nám nestačilo a domácí ještě stihli do konce utkání jednou vyrovnat. Všechny 4 branky nám vsítil střídající rychlík "motorka" Kubeš.

Web Sokola Dobrovíz k utkání : Kubeš vs Přední Kopanina smírně. Po tragickém začátku jsme se postupně dostávali do hry a za výkon ve druhém poločase jsme si remízu zasloužili.