Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Víkendové výsledky: SK Hřebeč - FCPK A 4:1, SK Střešovice - FCPK U11 3:19...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 Mladší přípravka (U9)58-3CU Bohemians Praha  
 Přípravka si zahrála na domácím hřišti proti slavným Bohemians
 
 
Datum a čas:23.09.2018 10:00  |  Poločas: 31 : 2  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:Škopek 10x, Hemrová Alice 9x, Fisher 9x, Hemrová Tereza 7x, Mareš 5x, Hrdlička 5x, Filipovský 4x, Slivenecký 3x, Novotný Richard 3x, Vobořil Pavel 2x, Novotný Jonáš 1x
Střelci FCPK:
Sestava:Hemrová Tereza, Vobořil Pavel, Filipovský, Škopek (K), Mareš, Novotný Richard, Hemrová Alice, Slivenecký, Hrdlička, Novotný Jonáš, Fisher, Kolářová. Trenéři: Jan Levý, Rostislav Levý.
Sestava-soupeř:Benkouider, Grohmann, Horčík, Janeka, Kolouch, Kušš (K), Mareček, Mlčák, Motl, Nesét, Petráš, Pravda, Rahma, Řežáb, Saouchi, Titěra. Trenér: Petr Titěra.
 
Přední Kopanina - Mladší přípravka Přední Kopaniny hraje soutěž své kategorie v rámci soutěží Pražského fotbalového svazu. Po utkáních s Vršovicemi a SK Zbraslav přijela na Kopaninu slavná Bohemka. Klokánci byli mladší než naši, takže dostali pěknou nálož, ale hlavně si všichni zahráli a zase toho o fotbalové nauce vědí více.

Rozhodčí:nebyl delegovaný rozhodčí, řídili laik
Delegát:-
Žluté karty:
Červené karty:
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:20
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Filipovský Radek604 -4-    
Fisher Robert609 -9-    
Hemrová Tereza607 -7-    
Hemrová Alice609 -9-    
Hrdlička Marek605 -5-    
Kolářová Eliška60- ---    
Mareš Matěj605 -5-    
Novotný Richard603 -3-    
Novotný Jonáš601 -1-    
Slivenecký Vojtěch603 -3-    
Škopek Tobiáš6010 -10-    
Vobořil Pavel602 -2-    
Celkem:72058 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2HP 2011/2012
1. Sportovní Akademie Praha 1131
2.Avia Čakovice 1130
3.SK Ďáblice 1124
4. Fotbalová akademie Praha 1121
5.Loko Vltavín a.s. 1119
6.TJ Praga Praha 1119
7.1999 Praha 1115
8. Sokol Dolní Počernice 1115
9.Mladší přípravka (U9)118
10.SK Zbraslav 116
11.SK Union Vršovice 114
12.Junior Praha 113

Poslední kolo

SK Ďáblice - Mladší přípravka (U9)32 : 5
Loko Vltavín a.s. - Avia Čakovice 11 : 20
SK Union Vršovice - SK Zbraslav 13 : 19
Fotbalová akademie Praha - 1999 Praha 24 : 20
Sportovní Akademie Praha - Junior Praha 35 : 18
TJ Praga Praha - Sokol Dolní Počernice 22 : 25

Další kolo

Fotbalová akademie Praha - Mladší přípravka (U9)22.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:11
Vítězství:2
Vítězství [pen]:0
Remízy:2
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:176:266 (-90)
Průměr gólů/zápas:16.00 / 24.18
Body z maxima:8 z 33
Bodová úspěšnost:24.24%

Bylo odehráno

19.01.TFK Sparta Košíře
Mladší přípravka (U9)
6
13
19.01.TSK Aritma Praha U8
Mladší přípravka (U9)
8
9
16.11.MSK Ďáblice
Mladší přípravka (U9)
32
5
10.11.MMladší přípravka (U9)
TJ Praga Praha
20
20
01.11.MLoko Vltavín a.s.
Mladší přípravka (U9)
25
5
24.10.MMladší přípravka (U9)
Sportovní Akademie Praha
16
37
20.10.MAvia Čakovice
Mladší přípravka (U9)
43
5
13.10.MMladší přípravka (U9)
Sokol Dolní Počernice
18
23
06.10.MMladší přípravka (U9)
Junior Praha
28
8
28.09.M1999 Praha
Mladší přípravka (U9)
23
18
22.09.MMladší přípravka (U9)
SK Zbraslav
27
10
14.09.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U9)
21
21
08.09.MMladší přípravka (U9)
Fotbalová akademie Praha
13
24

Bude se hrát

25.01.
12:00
TSK Aritma Praha U9
Mladší přípravka (U9)
25.01.
13:00
TFK Sparta Košíře
Mladší přípravka (U9)
22.03.
11:00
MFotbalová akademie Praha
Mladší přípravka (U9)
29.03.
13:00
MMladší přípravka (U9)
SK Union Vršovice
04.04.
10:00
MSK Zbraslav
Mladší přípravka (U9)
18.04.
08:45
MJunior Praha
Mladší přípravka (U9)
26.04.
15:30
MSokol Dolní Počernice
Mladší přípravka (U9)
30.04.
17:00
MMladší přípravka (U9)
Avia Čakovice
09.05.
13:00
MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U9)
17.05.
09:15
MMladší přípravka (U9)
Loko Vltavín a.s.
22.05.
17:00
MTJ Praga Praha
Mladší přípravka (U9)
30.05.
09:15
MMladší přípravka (U9)
SK Ďáblice
07.06.
09:15
MMladší přípravka (U9)
1999 Praha