Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Kopanina postupuje do semifinále Teskahor poháru Prahy po výhře nad Hostivaří 5:1...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  
 Mladší přípravka (U8)58-3CU Bohemians Praha  
 Přípravka si zahrála na domácím hřišti proti slavným Bohemians
 
 
Datum a čas:23.09.2018 10:00  |  Poločas: 31 : 2  |  Tým: Mladší přípravka (U8)
Góly:Škopek 10x, Hemrová Alice 9x, Fisher 9x, Hemrová Tereza 7x, Mareš 5x, Hrdlička 5x, Filipovský 4x, Slivenecký 3x, Novotný Richard 3x, Vobořil Pavel 2x, Novotný Jonáš 1x
Střelci FCPK:
Sestava:Hemrová Tereza, Vobořil Pavel, Filipovský, Škopek (K), Mareš, Novotný Richard, Hemrová Alice, Slivenecký, Hrdlička, Novotný Jonáš, Fisher, Kolářová. Trenéři: Jan Levý, Rostislav Levý.
Sestava-soupeř:Benkouider, Grohmann, Horčík, Janeka, Kolouch, Kušš (K), Mareček, Mlčák, Motl, Nesét, Petráš, Pravda, Rahma, Řežáb, Saouchi, Titěra. Trenér: Petr Titěra.
 
Přední Kopanina - Mladší přípravka Přední Kopaniny hraje soutěž své kategorie v rámci soutěží Pražského fotbalového svazu. Po utkáních s Vršovicemi a SK Zbraslav přijela na Kopaninu slavná Bohemka. Klokánci byli mladší než naši, takže dostali pěknou nálož, ale hlavně si všichni zahráli a zase toho o fotbalové nauce vědí více.

Rozhodčí:nebyl delegovaný rozhodčí, řídili laik
Delegát:-
Žluté karty:
Červené karty:
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:20
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Filipovský Radek604 -4-    
Fisher Robert609 -9-    
Hemrová Tereza607 -7-    
Hemrová Alice609 -9-    
Hrdlička Marek605 -5-    
Kolářová Eliška60- ---    
Mareš Matěj605 -5-    
Novotný Richard603 -3-    
Novotný Jonáš601 -1-    
Slivenecký Vojtěch603 -3-    
Škopek Tobiáš6010 -10-    
Vobořil Pavel602 -2-    
Celkem:72058 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U8) | 2HP
1.SK Zbraslav 1128
2.Sokol Řepy 1127
3. Sportovní Akademie Praha 1127
4.FC Tempo 1121
5.Sokol Lipence 1116
6.FK Dukla Praha Ž1112
7.1999 Praha 1112
8.Mladší přípravka (U8)119
9.SK Union Vršovice 119
10. CU Bohemians Praha 113

Poslední kolo

Mladší přípravka (U8) - SK Zbraslav 9 : 30
FC Tempo - CU Bohemians Praha 57 : 11
Sokol Řepy - SK Union Vršovice 53 : 10
1999 Praha - FK Dukla Praha Ž19 : 26
Sportovní Akademie Praha - Sokol Lipence 34 : 18

Další kolo

Sokol Řepy - Mladší přípravka (U8)27.04.
Sokol Lipence - SK Zbraslav 27.04.
FK Dukla Praha Ž - Bohemians Praha 28.04.
Sportovní Akademie Praha - FC Tempo 28.04.
1999 Praha - SK Union Vršovice 28.04.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:11
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:8
Porážky [pen]:0
Skóre:265:304 (-39)
Průměr gólů/zápas:24.09 / 27.64
Body z maxima:9 z 33
Bodová úspěšnost:27.27%

Bylo odehráno

14.04.MMladší přípravka (U8)
SK Zbraslav
9
30
07.04.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U8)
18
41
09.02.TMladší přípravka (U8)
SK Roztoky
1
6
02.02.TMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy 1
16
2
26.01.TMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy A
9
3
19.01.TMladší přípravka (U8)
AFK Union Žižkov
1
7
12.01.TMladší přípravka (U8)
SK Střešovice 1911
3
5
03.11.MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U8)
41
19
28.10.MFK Dukla Praha Ž
Mladší přípravka (U8)
23
15
20.10.MFC Tempo
Mladší přípravka (U8)
49
22
13.10.MMladší přípravka (U8)
1999 Praha
35
13
06.10.MSokol Lipence
Mladší přípravka (U8)
32
9
28.09.MMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy
17
39
23.09.MMladší přípravka (U8)
CU Bohemians Praha
58
3
14.09.MSK Zbraslav
Mladší přípravka (U8)
26
14

Bude se hrát

27.04.
09:00
MSokol Řepy
Mladší přípravka (U8)
04.05.
09:15
MMladší přípravka (U8)
Sokol Lipence
12.05.
09:00
M1999 Praha
Mladší přípravka (U8)
14.05.
18:00
MMladší přípravka (U8)
FC Tempo
25.05.
15:00
MMladší přípravka (U8)
FK Dukla Praha Ž
02.06.
09:15
MMladší přípravka (U8)
Sportovní Akademie Praha
08.06.
08:30
MCU Bohemians Praha
Mladší přípravka (U8)