Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FC Tempo 38-22Starší přípravka (U10) 
Datum a čas:11.11.2018 17:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U10)
Střelci FCPK:
 


Povrch:UMT
Hřiště:Tempo
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fctempo.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bosák Erik68- ---    
Dragon Tomáš682 -2-    
Filipovský Radek681 -1-    
Franěk Emil681 -1-    
Gaspari Alessandro684 -4-    
Howard Adam68- ---    
Hrubý David681 -1-    
Jennings Noah68- ---    
Jeřábek Michael68- ---    
Limburský Jiří681 -1-    
Liška Max68- ---    
Mikula Matyáš681 -1-    
Púčik Matěj68- ---    
Rubinstein Max682 -2-    
Růžička Jakub68- ---    
Susa Paolo689 -9-    
Celkem:1,08822 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U10) | 2HP
1.SK Union Vršovice 824
2.FK Slavoj Vyšehrad 924
3.SK Ďáblice 821
4.FC Tempo 918
5.TJ Sokol Kolovraty 913
6.Starší přípravka (U10)1013
7.SK Čechie Smíchov 810
8.SK Hostivař 87
9.FK Dukla Praha Ž84
10.FK Újezd nad Lesy 93
11.Sokol Lipence 81

Poslední kolo

TJ Sokol Kolovraty - Starší přípravka (U10)20 : 20
FK Dukla Praha Ž - SK Čechie Smíchov  
SK Union Vršovice - FK Slavoj Vyšehrad  
SK Hostivař - SK Ďáblice  
FC Tempo - Sokol Lipence  

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:10
Vítězství:4
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:5
Porážky [pen]:0
Skóre:214:236 (-22)
Průměr gólů/zápas:21.40 / 23.60
Body z maxima:13 z 30
Bodová úspěšnost:43.33%

Bylo odehráno

18.11.MTJ Sokol Kolovraty
Starší přípravka (U10)
20
20
11.11.MFC Tempo
Starší přípravka (U10)
38
22
04.11.MSK Union Vršovice
Starší přípravka (U10)
44
8
25.10.MStarší přípravka (U10)
Sokol Lipence
33
13
21.10.MStarší přípravka (U10)
FK Slavoj Vyšehrad
14
28
14.10.MSK Čechie Smíchov
Starší přípravka (U10)
22
15
07.10.MStarší přípravka (U10)
SK Ďáblice
14
31
26.09.MFK Újezd nad Lesy
Starší přípravka (U10)
14
39
15.09.MSK Hostivař
Starší přípravka (U10)
16
19
11.09.MFK Dukla Praha Ž
Starší přípravka (U10)
10
30