Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Výsledky víkend: Jesenice-FCPK A, FAA Zbura-FCPK MD 0:1, Roztoky-FCPK MŽ 3:3, FCPK SPŘ-Tuchoměřice 8:2, FCPK MPŘ-Un.Žižkov 1:7...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FC Tempo 38-22Starší přípravka (U10) 
Datum a čas:11.11.2018 17:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U10)
Střelci FCPK:
 


Povrch:UMT
Hřiště:Tempo
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fctempo.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bosák Erik68- ---    
Dragon Tomáš682 -2-    
Filipovský Radek681 -1-    
Franěk Emil681 -1-    
Gaspari Alessandro684 -4-    
Howard Adam68- ---    
Hrubý David681 -1-    
Jennings Noah68- ---    
Jeřábek Michael68- ---    
Limburský Jiří681 -1-    
Liška Max68- ---    
Mikula Matyáš681 -1-    
Púčik Matěj68- ---    
Rubinstein Max682 -2-    
Růžička Jakub68- ---    
Susa Paolo689 -9-    
Celkem:1,08822 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U10) | 2HP
1.SK Union Vršovice 1030
2.SK Ďáblice 1027
3.FK Slavoj Vyšehrad 1024
4.FC Tempo 1021
5.TJ Sokol Kolovraty 1016
6.SK Čechie Smíchov 1013
7.Starší přípravka (U10)1013
8.SK Hostivař 1010
9.FK Újezd nad Lesy 103
10.FK Dukla Praha Ž104
11.Sokol Lipence 101

Poslední kolo

TJ Sokol Kolovraty - Starší přípravka (U10)20 : 20
FK Dukla Praha Ž - SK Čechie Smíchov 10 : 60
SK Union Vršovice - FK Slavoj Vyšehrad 25 : 22
SK Hostivař - SK Ďáblice 9 : 46
FC Tempo - Sokol Lipence 34 : 4

Další kolo

Starší přípravka (U10) - FK Dukla Praha Ž24.03.

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:10
Vítězství:4
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:5
Porážky [pen]:0
Skóre:214:236 (-22)
Průměr gólů/zápas:21.40 / 23.60
Body z maxima:13 z 30
Bodová úspěšnost:43.33%

Bylo odehráno

19.01.TStarší přípravka (U10)
Sokol Tuchoměřice
8
2
12.01.TStarší přípravka (U10)
SK Kladno
6
2
18.11.MTJ Sokol Kolovraty
Starší přípravka (U10)
20
20
11.11.MFC Tempo
Starší přípravka (U10)
38
22
04.11.MSK Union Vršovice
Starší přípravka (U10)
44
8
25.10.MStarší přípravka (U10)
Sokol Lipence
33
13
21.10.MStarší přípravka (U10)
FK Slavoj Vyšehrad
14
28
14.10.MSK Čechie Smíchov
Starší přípravka (U10)
22
15
07.10.MStarší přípravka (U10)
SK Ďáblice
14
31
26.09.MFK Újezd nad Lesy
Starší přípravka (U10)
14
39
15.09.MSK Hostivař
Starší přípravka (U10)
16
19
11.09.MFK Dukla Praha Ž
Starší přípravka (U10)
10
30

Bude se hrát

26.01.
14:00
TStarší přípravka (U10)
Sokol Nebušice
24.03.
MStarší přípravka (U10)
FK Dukla Praha Ž
31.03.
MStarší přípravka (U10)
SK Hostivař
14.04.
MStarší přípravka (U10)
FK Újezd nad Lesy
28.04.
MStarší přípravka (U10)
SK Čechie Smíchov
05.05.
MFK Slavoj Vyšehrad
Starší přípravka (U10)
12.05.
MSokol Lipence
Starší přípravka (U10)
19.05.
MStarší přípravka (U10)
SK Union Vršovice
26.05.
MStarší přípravka (U10)
FC Tempo
02.06.
MStarší přípravka (U10)
TJ Sokol Kolovraty
09.06.
MSK Ďáblice
Starší přípravka (U10)