FanShop | Kontakty | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)

Hlavní partneři klubu

Tabulka střelců: M-B

Víkend summary: A-Královice 2:1, B-Bohnice B 3:1, FA Pha-SD 8:1, MD-Libuš 7:0, SŽ-Ďáblice 6:1, Barrandov-SŽ B 1:0, D.Počernice-SPŘ 17:15, MŽ-Zbraslav 4:2...  MPŘ-FASA Praha 48:7...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......
 FCPK B5-0TJ SK Satalice
 Rezerva zahájila 1.B třídu skvěle. Nasázela Satalicím pět branek.

Datum a čas:27.08.2017 17:00  |  Poločas: 3 : 0  |  Tým: FCPK B
Góly:19. Kozlík (1:0), 35. Vyšata (2:0, as. Buzek), 39. Bíro (3:0, as. Vyšata), 60. vlastní Fikáček (4:0, as. Tržický), 84. Schuster (5:0, as. Buzek)
Góly-soupeř:-
Sestava:Jelínek - Fárka Josef (46. Holeček M.), Brabec (60. Schuster), Kolář, Kořánek (46. Tržický) - Buzek, Sýkora (65. Řezníček), Kozlík M., Vyšata (46. Vik) - Bíro (K), Trojan. Trenér: Tomáš Cigánek.
Sestava-soupeř:Kreisinger - Vočadlo, Švertšal, Dlask, Fikáček (K), Hogen, Murín, Šimek, Kittler, Štícha, Novotný. Trenér: Jan Javůrek.

Přední Kopanina - Úspěšný vstup do nového fotbalového ročníku si připsalo kopaninské béčko mužů. V 1.kole 1.B třídy na domácím stadiónu U Drahušky dalo Satalicím pět branek bez jediné inkasované. Byla to jasná záležitost a hrálo se pouze o výši skóre. Atraktivní duel čeká rezervu za týden, kdy se hraje derby s Nebušicemi.

Po úspěšném sobotním výsledku A mužstva proti Motorletu (více zde) se fanoušci těšili i na nedělní start rezervy. A mohli být navýsost spokojeni. Kvalitní výkon a pět branek v hostující síti.

Do kopaninské sestavy se vrátil po půlročním intermezzu v Jedomělicích Michal Buzek a po čtyřech letech z téhož klubu přišel navrátilec Roman Vyšata. Dříve oba stabilní hráči kopaninského áčka. Oba se zapsali i do statistik tohoto zápasu. Michal Buzek měl dvě asistence, Roman Vyšata jednou asistoval a jeden gól vstřelil.

Hrálo se za stálé převahy FCPK. Satalice vedené bývalým výborným prvoligovým útočníkem Romanem Hogenem se dostaly v prvním poločase k ohrožení Jelínkovy branky jednou, po přestávce už vůbec. Pomohly tak Petru Jelínkovi k první letošní nule!!!

Hodnocení trenéra - Tomáš Cigánek:

Pohodový zápas na úvod. Respekt z nové sezóny nám trval čtvrthodiny, pak už jsme se zahřáli a hráli jsme co jsme chtěli. Mám radost z návratu Michala Buzka i Romana Vyšaty, základní kádr B mužstva se tím kvalitně rozšiřuje. Své minuty odehráli i kluci z kádru áčka, kteří tolik nenastupovali, takže vše klaplo. Satalice jsou po změnách v kádru samozřejmě ve fázi výstavby mužstva, takže výsledek nepřeceňujeme.

Příští kolo: FCPK B vs NEBUŠICE (neděle, 3.9.3017 od 10:15)

Rozhodčí:Belei - Zatkal, Novotný