Pardálové vyhráli v Dobrovízi. Góly útočníci Pala a Horák, nulu vychytal Bíro.

Datum a čas:24.10.2016 17:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Pardálové
Góly:Horák (1:0, as. Dvořák), Pala (2:0, as. Dvořák)
Góly-soupeř:-
Sestava:Bíro - Benkovský, Odstrčil, Kudernatsch, Hájek - Krulich, Dvořák, Cigánek, Řezníček - Pala, Horák. Hokejové střídání: Stára (zraněn po 5 minutách). Manager: Jaroslav Bíro.
Sestava-soupeř:Hájek - Krupička M., Kadlec, Horák, Šesták - Urban, Kubín, Bureš, Navrátil - Kubeš, Hlůže J.; hokejově střídali: Drož, Krupička L.

Dobrovíz - Sezóna běží naplno i pro tým Pardálů, to je hráčů nad 35 let. V pátém podzimním utkání si modročervení dojeli pro druhou výhru do Dobrovíze. Zdejší Amazon Old Boys porazili 2:0, když se prosadili oba útočníci Pala s Horákem. Důležitá pro vývoj skóre byla vychytaná nula, kterou zařídil netradiční brankář Jaroslav Bíro.

Bíro se do branky postavil kvůli bolavému kotníku a také kvůli zpoždění gólmanské jedničky Petra Jelínka, který z Náchoda dorazil skutečně už jen "na pivo". Bíro se však úkolu zhostil velmi dobře, co na něj šlo pochytal a na zbytek si dobře postavil břevno a tyčky.

Kopanina vyhrála zaslouženě. Domácí tým tentokráte své kvality nepotvrdil, hráči se mezi sebou neustále dohadovali a hosté mohli vyhrát mnohem větším rozdílem. To by však hlavní paličové Horák s Řezníčkem museli mít srovnaná mířidla.

Pouze epizodou bylo utkání pro Makiho Stáru. Přijel pozdě, rozcvičil, ale stejně si po pěti minutách na hřišti obnovil svalové zranění.

Pochvala za obě brankové přihrávky pro Honzu Dvořáka !

Pardálové tak vylepšili zatím nevalnou podzimní bilanci, která nyní vypadá takto: 5 zápasů (2 výhry, 2 remízy a 1 prohra), skóre: 14:15.