Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 Mladší přípravka (U8)13-14TJ SK Satalice  
Datum a čas:26.09.2015 09:00  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U8)
Góly:Štička 4x, Zavadil 4x, Sukekawa 2x, Novotný 1x, Gaspari 1x, Skalník 1x
Střelci FCPK:
Sestava:Sixta (K), Skalník, Gaspari, Sukekawa, Novotný, Štička, Roubiczek, Zábelka, Kuttner, Goldstein, Halák, Hrubý. Trenéři: Růžička, Cigánek.
 


Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:30
Soupeř na webu:fotbalsatalice.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Gaspari Matteo481 -1-    
Goldstein Ron48- ---    
Kuttner Julien48- ---    
Novotný Vincent481 -1-    
Roubiczek Martin48- ---    
Sixta Tobiáš48- ---    
Skalník Ondřej481 -1-    
Sukekawa Shawn482 -2-    
Štička Vincent484 -4-    
Zavadil Jakub484 -4-    
Celkem:48013 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U8) | 2HP
1.Sokol Řepy 1842
2.SK Zbraslav 1840
3.FC Tempo 1839
4. Sportovní Akademie Praha 1839
5.1999 Praha 1827
6.Sokol Lipence 1822
7.Mladší přípravka (U8)1821
8.SK Union Vršovice 1818
9.FK Dukla Praha Ž1815
10. CU Bohemians Praha 186

Poslední kolo

CU Bohemians Praha - Mladší přípravka (U8)9 : 63
SK Zbraslav - Sokol Řepy 16 : 20
SK Union Vršovice - Sokol Lipence 29 : 22
FK Dukla Praha Ž - FC Tempo 17 : 45
Sportovní Akademie Praha - 1999 Praha 14 : 44

 

FCPK Statistika - 2018/2019

Odehrané zápasy:18
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:11
Porážky [pen]:0
Skóre:428:440 (-12)
Průměr gólů/zápas:23.78 / 24.44
Body z maxima:21 z 54
Bodová úspěšnost:38.89%

Bylo odehráno

08.06.MCU Bohemians Praha
Mladší přípravka (U8)
9
63
02.06.MMladší přípravka (U8)
Sportovní Akademie Praha
16
25
25.05.MMladší přípravka (U8)
FK Dukla Praha Ž
15
13
14.05.MMladší přípravka (U8)
FC Tempo
8
35
12.05.M1999 Praha
Mladší přípravka (U8)
17
26
04.05.MMladší přípravka (U8)
Sokol Lipence
20
10
27.04.MSokol Řepy
Mladší přípravka (U8)
27
15
14.04.MMladší přípravka (U8)
SK Zbraslav
9
30
07.04.MSK Union Vršovice
Mladší přípravka (U8)
18
41
09.02.TMladší přípravka (U8)
SK Roztoky
1
6
02.02.TMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy 1
16
2
26.01.TMladší přípravka (U8)
Sokol Řepy A
9
3
19.01.TMladší přípravka (U8)
AFK Union Žižkov
1
7
12.01.TMladší přípravka (U8)
SK Střešovice 1911
3
5
03.11.MSportovní Akademie Praha
Mladší přípravka (U8)
41
19