SK Střešovice 1911 0-4FCPK
 Kopanina naložila Střešovicím 4:0. Je to sedmá výhra ze sedmi zápasů.

Datum a čas:26.09.2015 10:30  |  Poločas: 0 : 1  |  Tým: FCPK
Góly:25. vlastní Obermajer (0:1, as. Urban), 55. Hemzáček (0:2, as. Poláček), 56. Poláček (0:3, as. Urban), 84. Pešír z pen. (0:4, Jurek)
Góly-soupeř:-
Sestava:Švarc - Les, Hemzáček, Bláha, Mikeš - Sýkora (65. Blažek) - Flaks (81. Kozlík), Zadina, Pešír (87. P. Fárka), Poláček (57. Průša) - Urban (70. Jurek). Trenér: Sálem Hebousse.
Sestava-soupeř:Mulač - Inneman, Minařík, Obermajer, Charvát - Smejtek - Toman (84. Semrád), Vokurka, Kašpar (76. Brantal), Morgenstern (76. Beneš) - Mikš (61. Zvolenský). Trenér: Radek Trhlík.

Střešovice - Fotbalisté Přední Kopaniny se nesou na vítězné vlně a kosí své soupeře v Pražská teplárenská přeboru mužů. Nezastavil je ani tradiční rival, soused z Prahy 6, SK Střešovice 1911. Kopanina na střešovickém stadiónu vyhrála jasně 4:0 a zvítězila zatím ve všech sedmi doposud odehraných zápasech. Navíc gólman Švarc udržel pošesté nulu! Opět skóroval Pešír a také Poláček. Poprvé se trefil Hemzáček a jeden gól byl vlastní. Za týden to bude velký šlágr. Na Kopaninu přijedou Uhelné sklady. Další favorit soutěže.

KOPANINA POLOŽILA STŘEŠOVICE NA LOPATKY BĚHEM DVOU MINUT

Kopanina opět předvedla svou sílu. Trpělivá kombinační hra a pak nečekaný úder. Hra v poli opticky vyrovnaná, ale v koncovce nebetyčný rozdíl. Domácí Obermajer si sice ve 25. minutě dal nešťastný vlastní gól, ale vše se rozhodlo v 55. a 56. minutě. Nejdříve Hemzáček a pak Poláček zápas bleskurychle rozhodli. Jiří Švarc si tak připsal v sedmi zápasech šestou nulu.

10. minuta a první šance hostů. Pešír našel ve vápně Flakse, ten ještě míč posunul na Urbana, jeho střelu mu obránci Střešovic stačili zblokovat. Pak hosté zahrávali rohový kop, ve vápně domácích bylo trochu zmatků, ale nic z toho nevzniklo. Poláček svůj přímý kop poslal jen do zdi.

I domácí zahrávali přímý kop, ale proti střele Tomana Švarc ani nemusel zasahovat, protože míč stačil odkopnout Pešír. Po rohovém kopu domácích se Švarc k míči nedostal, obrana hostů trochu zmatkovala, ale stačil doutnající požár uhasit.

Další šanci hostů v podání Pešíra stačil čistým zákrokem zastavit Smejtek. Vzápětí na druhé straně chyboval v rozehrávce Les, poslal míč přímo na kopačky Kašpara, ale sám jej zase stačil o míč obrat. Ve 23. minutě skvělou přihrávkou našel Sýkora Urbana, ten pálil křížem po zemi těsně vedle.

Ve 25. minutě poslal přesný pas na Urbana Pešír. Kopaninský útočník se protáhl podél brankové čáry a jeho přihrávku před branku si nešťastně srazil míč na bližší tyči do sítě - 0:1. V další šanci se ocitl Flaks, ale byl z toho jen roh. Ve 44. minutě, po dalším rohovém kopu poslal míč do branky hlavou Hemzáček, ale sudí Váša byl pozorný, všiml si jeho faulu, přistrčení rukou, a gól neuznal.

Hned v úvodní minutě druhé půle prudce před branku odcentroval z pravé strany domácí Inneman, Hemzáček stačil v poslední chvíli před Mikšem odpálit míč na roh. A pak přišly dva rychlé údery hostů. V 55. minutě se po pravé straně domácí obranou prohnal Poláček, zpětnou přihrávkou našel Hemzáčka, který prokázal patřičný důraz a míč propálil do sítě.

Neuplynuly ani dvě minuty, když si Poláček vyměnil míč s Urbanem a technickou střelou přidal třetí gól hostů a bylo po zápase. Domácí si sice připravili, zejména po standardních situacích, několik slibných příležitostí, ale žádnou vážnou. Ta přišla na druhé straně v 76. minutě. Jurek se řítil sám na brankáře Mulače, ten jeho střelu vyrazil, ale jen k nohám Flakse, který opuštěnou branku neuvěřitelně minul.

Poslední slovo tak měl kopaninský kanonýr Pešír. Domácí obranou se prohnal Průša, přesnou přihrávkou vybídl k zakončení Jurka, který by faulován. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil právě Pešír a uzavřel brankový účet zápasu na 0:4.

Nejlepší hráč Střešovic: Tomáš Obermajer.
Nejlepší hráč Přední Kopaniny: Roman Hemzáček.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Roman Hemzáček (Přední Kopanina).

Rozhodčí:Váša - Stěhule, Maiello
Delegát:Walter
Hřiště:Střešovice