Tabulka střelců: Pard

D plus 1-5Pardálové
 Pardálové poprvé proti D plus. Na hřišti Vyšehradu jednoznačná výhra.

Datum a čas:05.05.2015 18:30  |  Poločas: 0 : 3  |  Tým: Pardálové
Góly:0:1 Řezníček (as. Trojan), 0:2 Trojan (as. Stára), 0:3 Řezníček (as. Stára), 0:4 Krulich (as. Rákosník Michal), 1:5 Trojan (as. Dostál)
Sestava:Falta - Lagomarsino, Odstrčil, Pala, Hájek - Krulich, Stára, Rákosník Michal, Dostál - Řezníček, Trojan. Dále hokejově střídali: Kudernatsch, Bíro. Hrající manager: Jaroslav Bíro.

Vyšehrad - Pardálové se na jaře chytli a mají již tři vítězná utkání v řadě. Dokonce vše na hřištích soupeře. Tentokrát se vůbec poprvé střetli s firemní jedenáctkou D plus a je nutno dodat, že ačkoliv výsledek vypadá poměrně jednoznačně, tak to nebyl rozhodně jednoduchý zápas.

Domácí nás především ve druhém poločase několikrát přitlačili před naši šestnáctku. Nicméně jsme hned zkraje odskočili díky Řezníčkovi, který zužitkoval centr Trojana a následně Trojanovi, který si poradil s vysunutím Martina Stáry. Třetí branku přidal opět Řezníček, kterému znovu přihrával Stára. Po změně stran se hlavou na zadní tyči trefil Krulich, kterému tam zakroutil rohový kop Michal Rákosník a vypadalo to na jednoznačný průběh. Stačila však jedna tečovaná střela domácích a nastaly nám leckdy horké chvilky, které s námahou zažehnával pozorný gólman Falta společně s naší obranou. Pak však po rychlém brejku krásně odcentroval z pravého křídla Dostál a jeho trochu přetážený centr trefil náramně z voleje Trojan, který pátým gólem uzavřel skóre. D plus hrají své domácí zápasy v hezkém areálu na UMT klubu FK Slavoj Vyšehrad a věříme, že jsme tímto vzájemným soubojem založili další pěknou tradici.

Hřiště:Vyšehrad