Tabulka střelců: Pard

Karta utkání

ČAFC Praha 7-5Pardálové
Datum a čas:18.11.2013 19:00  |  Poločas: 5 : 0  |  Tým: Pardálové
Góly:6:1 Trojan (as. Plachý), 6:2 Trojan (as. Fryk), 6:3 Trojan (as. Fryk), 6:4 Trojan (as. Plachý), 6:5 Plachý (as. Stára)
Sestava:Lukáč - Fryk, Kudernatsch, Odstrčil, Hájek, Krulich, Stára, Plachý, Jedlička, Trojan.

Pardálové bojovali srdnatě devadesát minut v deseti a i přesto v hektickém závěru sahali po remíze.

Po tragické účasti v Nebušicích se tento podzim již podruhé v přístupu k účasti na utkání nevyznamenali hráči na naší soupisce a tentokrát jsme byli nuceni bojovat v oslabení o jednoho hráče dokonce po celý zápas. Někteří borci nejsou dokonce schopni se byť jen ozvat a případně se omluvit za neúčast. Sice jsme převážně drželi míč na svých kopačkách, ale našich mnoho chyb v rozehře pouštělo domácí do brejků, kdy nesčíselněkrát chodili dva jejich hráči osamoceni na našeho brankáře. Rychlost a šikovnost jejich hráčů v útoku a záloze nám hlavně v prvním poločase dělala skutečně velké problémy. Po přestávce jsme ovšem sáhli k proslulému prešovskému betonu a zabarikádovali se před vlastní šestnáctku. Soupeř si najednou se změnou stylu naší hry nevěděl rady a naše taktika nakopávaných míčů na osamoceného Standu Trojana začala slavit úspěch. Postupně po přihrávkách Plachého, dvakrát Petra Fryka a znovu Plachého, se nám podařilo stáhnout náskok domácích na dvě branky. Soupeř notně znervózněl a 5 min před koncem Honza Plachý po příhře Martina Stáry dokonce vstřelil kontaktní gól. Ačkoliv vyrovnání viselo ve vzduchu, tak naopak ČAFC definitivně rozhodla o své výhře a pomstila se nám za obě porážky z loňského ročníku. Všech našich deset statečných však zaslouží absolutorium za heroický výkon!