Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 

Výhradní dodavatelé

 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: MPŘ-A

 
Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s námi online ......  

Karta utkání

 Mladší přípravka (U9)19-21SK Aritma Praha  
Datum a čas:02.11.2013 09:15  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:3x Segre F., 3xSegre P., 2x Tomoiaga, 2x Williams, 2x Ljunggren, 1x Knudsen, 1x Dasbach B., 1xBíro, 1x Poulíček, 1x Sellers, 1x Monteiro, 1xBrewer
Střelci FCPK:
Sestava:Zoubek - Ljunggren - Laštovka - Řešátko - Tvrdík - Sellers - Monteiro - Brewer, Skalník - Bíro - Tomoiaga - Knudsen - Dasbach B.- Poulíček - Williams - Segre F. - Segre P. Trenéři:Jan Plachý, Petr Poulíček.
 
Trenér Jan Plachý o zápasu s SK Aritma Praha.

Komentář trenéra: K poslednímu podzimnímu zápasu jsme nastoupili proti tradičnímu rivalovi z Vokovic. I když jsme hráli v nejsilnější sestavě, na celkové vítězství to nestačilo. Utkání mělo rozdílný průběh na obou hřištích, náš lepší tým dostal velkou lekci z produktivity a celkově herním pojetím nestačil na sehraný tým Artimy. Na druhém hřišti však po nadšeném výkonu všech hráčů bylo skóre překvapivě vysoké v náš prospěch. Toto jen ukazuje na potenciál, který v klukách máme, nicméně nyní nastupujeme do zimní přípravy a chceme se na jaře znovu úspěšně vrátit do soutěžních zápasů.  

Rozhodčí:Váša
Delegát:-
Povrch:tráva
Hřiště:Př. Kopanina
Diváci:30
Soupeř na webu:www.aritma.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Bíro Šimon451 -1-    
Brewer Matthew451 -1-    
Dasbach Berend451 -1-    
Knudsen Philip451 -1-    
Laštovka Václav45- ---    
Ljunggren Max452 -2-    
Monteiro Dylan451 -1-    
Poulíček Daniel451 -1-    
Segre Fabricio453 -3-    
Segre Paolo453 -3-    
Sellers George451 -1-    
Skalník Filip45- ---    
Tomoiaga Catalin Ioan452 -2-    
Tvrdík Tomáš45- ---    
Williams Tyler452 -2-    
Zoubek Vojtěch45- ---    
Celkem:72019 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší přípravka (U9) | 2014/15 (2HP)
1.Avia Čakovice 1131
2.FK Řeporyje-Praha 5 1124
3.SK Ďáblice 1122
4.SK Modřany 1121
5.SK Zbraslav 1121
6.TJ AFK Slivenec 1117
7.Jižní Město Chodov 1118
8.TJ Praga Praha 1116
9.Mladší přípravka (U9)1115
10.TJ Junior Praha 116
11.TJ Sokol Řepy 113
12.SK Dolní Chabry 110

Poslední kolo

TJ Junior Praha - Mladší přípravka (U9)15 : 19
TJ AFK Slivenec - FK Řeporyje-Praha 5 22 : 23
TJ Praga Praha - SK Zbraslav 30 : 17
Avia Čakovice - SK Dolní Chabry 59 : 9
SK Ďáblice - SK Modřany 27 : 27
TJ Sokol Řepy - Jižní Město Chodov 20 : 28

Další kolo

TJ Praga Praha - Mladší přípravka (U9)02.04.

 

FCPK Statistika - 2022/2023

Odehrané zápasy:11
Vítězství:5
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:6
Porážky [pen]:0
Skóre:233:237 (-4)
Průměr gólů/zápas:21.18 / 21.55
Body z maxima:15 z 33
Bodová úspěšnost:45.45%

Bylo odehráno

18.03.PMladší přípravka (U9)
FK Dukla Praha U8
7
17
11.03.PMladší přípravka (U9)
Břevnov
8
13
11.03.PMladší přípravka (U9)
Slavoj Suchdol
9
2
05.03.PFC Zličín
Mladší přípravka (U9)
17
15
05.03.PMladší přípravka (U9)
FK Dukla Praha U8
17
2
25.02.PMladší přípravka (U9)
FK Středokluky
2
0
19.02.PTJ Ruzyně
Mladší přípravka (U9)
11
11
05.02.PMladší přípravka (U9)
FK Středokluky
6
11
29.01.PMladší přípravka (U9)
TJ Ruzyně
3
10
22.01.PMladší přípravka (U9)
FK Středokluky
6
4
11.12.PMladší přípravka (U9)
Břevnov
9
3
13.11.MTJ Junior Praha
Mladší přípravka (U9)
15
19
06.11.MMladší přípravka (U9)
TJ Sokol Řepy
37
17
30.10.MAvia Čakovice
Mladší přípravka (U9)
45
8
22.10.MMladší přípravka (U9)
Jižní Město Chodov
13
26

Bude se hrát

26.03.
10:00
PMladší přípravka (U9)
FC Zličín
26.03.
12:00
PMladší přípravka (U9)
FC Zličín
02.04.
17:00
MTJ Praga Praha
Mladší přípravka (U9)
06.04.
16:30
MMladší přípravka (U9)
TJ AFK Slivenec
16.04.
11:30
MSK Ďáblice
Mladší přípravka (U9)
23.04.
15:30
MMladší přípravka (U9)
SK Modřany
30.04.
09:00
MFK Řeporyje-Praha 5
Mladší přípravka (U9)
06.05.
11:30
MMladší přípravka (U9)
SK Zbraslav
14.05.
14:00
MSK Dolní Chabry
Mladší přípravka (U9)
21.05.
11:00
MJižní Město Chodov
Mladší přípravka (U9)
27.05.
11:00
MMladší přípravka (U9)
Avia Čakovice
02.06.
17:30
MTJ Sokol Řepy
Mladší přípravka (U9)
11.06.
11:00
MMladší přípravka (U9)
TJ Junior Praha