Datum a čas:22.10.2012 17:00  |  Poločas: 2 : 1  |  Tým: Pardálové
Góly:Langer 2, Bíro 1, Krulich 1, Trojan 1, Pihera 1
Střelci FCPK:Pihera Petr (),
Sestava:Colantoni – Vaníček, Fejfar, Dvořák, Hájek – Krulich, Jedlička, Bíro, Mach – Langer, Trojan. Střídali hokejově: Šulc, Makal, Pihera, Bartoš. Hrající manager: Jaroslav Bíro.

D o l a n y - Pardálové se opět složitě scházeli a začínali v desíti. Naštěstí inkasovali pouze jednou po naší hrubce a poté dorazil Standa Trojan a poté i další. Jakmile se podařilo konsolidovat naše řady, tak Honza Makal našel parádně Bíra, který předskočil gólmana domácích a hlavou zavěsil.

Následovalo několik zahozených šancí z naší strany a soupeř opět trestal hrubici na naší straně, kdy šel protivník sám na našeho brankáře, který ho zastavil pouze za cenu penalty, kterou domácí exekutor proměnil. Druhý poločas lze ovšem nazvat exhibicí z naší strany, kdy nejprve Sláva Langer vyrovnal a chvilku poté po načechraném centru Ládi Krulicha hlavou nádherně trefil od břevna do sítě. Čtvrtý gól vstřelil po úniku Krulich a pátý po krásnou střelou Trojan. Na konečných 6:2 z našeho pohledu upravil těsně před závěrečným hvizdem Pihera. Především za velmi kvalitní druhou půlku zaslouží všichni naši borci velkou pochvalu.
Hřiště:Dolany