Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců 1-10

 
Víkend: SK Střešovice B - FCPK B 4:5, FC Tempo - FCPK A (NE, 16:00, hř. Tempo UMT)...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 Mladší dorost (U17)0-12FK Admira Praha B 
Datum a čas:03.11.2012 14:00  |  Poločas: 0 : 4  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Sestava:Tomáš Trojan - Martin Horák, Dominik Dufek, Jan Levý Martin Vejvoda - Štěpán Koníř, Jan Doubrava, Nikola Cizner, Martin Jindřich, Kryštof Mainzer - Dominik Soušek, David Mikolda, Jakub Smola
 
Přestože jsme se sešli v hojném počtu, soupeř nás od začátku utkání přehrával rychlostí, agresivitou i kombinací.

Z našeho mužstva zaslouží pochvalu pouze Honza Levý svým přístupem a výkonem.
Povrch:tráva
Hřiště:Př.Kopanina
Diváci:0
Soupeř na webu:www.fkadmira.info 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Cizner Nikola80- --2    
Doubrava Jan80- --2    
Dufek Dominik80- --2    
Horák Martin80- --3    
Jindřich Martin80- --3    
Koníř Štěpán80- --1    
Levý Jan80- --1    
Mainzer Kryštof80- --3    
Mikolda David80- --3    
Smola Jakub80- --4    
Soušek Dominik80- --2    
Trojan Tomáš80- --2    
Vejvoda Martin80- --2    
Celkem:1,0400 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Mladší dorost (U17) | Pražský přebor
1.SK Libuš 1131
2. FAA Zbura 1128
3.FC Háje Jižní Město 1120
4.TJ Praga Praha 1118
5.FC Čechie Uhříněves 1117
6. FK Dukla Jižní Město 1115
7. Sokol Dolní Počernice 1112
8.FC Zličín 1112
9.SK Střešovice 1911 B1111
10.Mladší dorost (U17)1110
11.Slovan Bohnice 119
12.SK Ďáblice 118

Poslední kolo

Mladší dorost (U17) - Sokol Dolní Počernice 1 : 3
FC Háje Jižní Město - Slovan Bohnice 6 : 0
FC Čechie Uhříněves - FC Zličín 2 : 1
FAA Zbura - SK Střešovice 1911 B6 : 1
SK Ďáblice - SK Libuš 1 : 2
FK Dukla Jižní Město - TJ Praga Praha 2 : 3

Další kolo

Mladší dorost (U17) - Slovan Bohnice 22.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:11
Vítězství:3
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:13:35 (-22)
Průměr gólů/zápas:1.18 / 3.18
Body z maxima:10 z 33
Bodová úspěšnost:30.30%

Bylo odehráno

07.02.TOlympia Radotín
Mladší dorost (U17)
3
1
31.01.TFK Rudná
Mladší dorost (U17)
4
1
26.01.TPovltavská FA
Mladší dorost (U17)
4
2
19.01.TSK Slaný
Mladší dorost (U17)
1
5
12.01.TFK Hořovicko
Mladší dorost (U17)
10
2
16.11.MMladší dorost (U17)
Sokol Dolní Počernice
1
3
09.11.MFK Dukla Jižní Město
Mladší dorost (U17)
2
0
03.11.MMladší dorost (U17)
TJ Praga Praha
2
1
26.10.MSK Střešovice 1911 B
Mladší dorost (U17)
3
0
20.10.MFC Háje Jižní Město
Mladší dorost (U17)
3
1
13.10.MMladší dorost (U17)
SK Libuš
1
11
06.10.MFC Čechie Uhříněves
Mladší dorost (U17)
3
1
29.09.MMladší dorost (U17)
FAA Zbura
1
5
22.09.MFC Zličín
Mladší dorost (U17)
0
0
15.09.MMladší dorost (U17)
SK Ďáblice
2
1

Bude se hrát

01.03.
15:40
TFC Zličín
Mladší dorost (U17)
08.03.
12:00
TFAA Zbura
Mladší dorost (U17)
22.03.
15:00
MMladší dorost (U17)
Slovan Bohnice
28.03.
12:00
MSK Ďáblice
Mladší dorost (U17)
05.04.
16:30
MMladší dorost (U17)
FC Zličín
18.04.
14:00
MMladší dorost (U17)
FC Čechie Uhříněves
25.04.
16:45
MSK Libuš
Mladší dorost (U17)
03.05.
17:00
MMladší dorost (U17)
FC Háje Jižní Město
10.05.
17:00
MMladší dorost (U17)
SK Střešovice 1911 B
16.05.
09:00
MTJ Praga Praha
Mladší dorost (U17)
23.05.
17:00
MMladší dorost (U17)
FK Dukla Jižní Město
31.05.
17:00
MSokol Dolní Počernice
Mladší dorost (U17)
06.06.
15:30
MFAA Zbura
Mladší dorost (U17)