Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SD

 
Jsou doplněny všechny výsledky a máme komplet podzimní tabulky...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FK Újezd nad Lesy 1-0Starší dorost (U19) 
Datum a čas:22.10.2011 15:30  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Starší dorost (U19)
Sestava:Kostříž - Fárka, Schuster, Svoboda, Pliska M. - Brož, Tržický, Peclinovský, Vik - Přenosil, Procházka. Hokejové střídání: Neustadt, Holeček. Trenér: Jan Peclinovský st.
 


 
Rozhodčí:Majer
Povrch:tráva
Hřiště:Újezd n.L.
Diváci:30
Soupeř na webu:www.fkujezd.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Brož Jan90- ---    
Fárka Josef90- ---    
Holeček Tomáš5- ---    
Kostříž Martin90- ---    
Neustadt Daniel40- ---    
Peclinovský ml. Jan90- ---    
Pliska Marek90- ---    
Procházka David75- ---    
Přenosil Tadeáš70- ---    
Schuster Martin90- ---    
Svoboda Aleš90- ---    
Tržický Jakub90- ---    
Vik Šimon90- ---    
Celkem:1,0000 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | 1.A třída
1.SK Dolní Chabry 1334
2.Spartak Hrdlořezy 1332
3. Gordic Kačerov 1331
4.Starší dorost (U19)1328
5.SK Čechie Smíchov 1328
6.FK Újezd nad Lesy 1328
7.Avia Čakovice 1315
8.FK Union Strašnice 1314
9.Čechie Dubeč 1314
10.SK Aritma Praha B1313
11.Sokol Bílá Hora 1310
12.Sokol Stodůlky 1310
13.FK Klánovice 139
14.Sokol Řepy 130

Poslední kolo

Starší dorost (U19) - SK Čechie Smíchov 6 : 1
Sokol Bílá Hora - FK Klánovice 2 : 3
FK Union Strašnice - FK Újezd nad Lesy 1 : 4
Gordic Kačerov - SK Aritma Praha B5 : 2
Sokol Stodůlky - Spartak Hrdlořezy 3 : 6
Čechie Dubeč - Avia Čakovice 3 : 2
Sokol Řepy - SK Dolní Chabry 0 : 8

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:13
Vítězství:9
Vítězství [pen]:0
Remízy:1
Porážky:3
Porážky [pen]:0
Skóre:69:20 (+49)
Průměr gólů/zápas:5.31 / 1.54
Body z maxima:28 z 39
Bodová úspěšnost:71.79%

Bylo odehráno

17.11.MStarší dorost (U19)
SK Čechie Smíchov
6
1
09.11.MFK Újezd nad Lesy
Starší dorost (U19)
3
2
03.11.MStarší dorost (U19)
FK Klánovice
24
0
30.10.MSokol Bílá Hora
Starší dorost (U19)
3
5
19.10.MStarší dorost (U19)
FK Union Strašnice
4
3
13.10.MČechie Dubeč
Starší dorost (U19)
0
3
05.10.MSokol Stodůlky
Starší dorost (U19)
0
11
28.09.MStarší dorost (U19)
Sokol Řepy
4
0
21.09.MGordic Kačerov
Starší dorost (U19)
6
0
18.09.HStarší dorost (U19)
FC Zličín
7
2
14.09.MStarší dorost (U19)
Avia Čakovice
5
0
08.09.MSK Aritma Praha B
Starší dorost (U19)
0
2
04.09.HSokol Řepy
Starší dorost (U19)
0
14
01.09.MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
0
1
25.08.MSpartak Hrdlořezy
Starší dorost (U19)
3
3

Bude se hrát

15.01.
17:15
PSK Střešovice 1911
Starší dorost (U19)