Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

 
Přebor Prahy: V.Žižkov B vs FCPK 5:1 (gól: Urban)...  1.A třída: SK Modřany vs FCPK B 3:0 (0:0)...  Sledujte náš Facebook a Instagram ......  

Karta utkání

 FK Újezd nad Lesy 1-0Starší dorost (U19) 
Datum a čas:22.10.2011 15:30  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Starší dorost (U19)
Sestava:Kostříž - Fárka, Schuster, Svoboda, Pliska M. - Brož, Tržický, Peclinovský, Vik - Přenosil, Procházka. Hokejové střídání: Neustadt, Holeček. Trenér: Jan Peclinovský st.
 


 
Rozhodčí:Majer
Povrch:tráva
Hřiště:Újezd n.L.
Diváci:30
Soupeř na webu:www.fkujezd.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Brož Jan90- ---    
Fárka Josef90- ---    
Holeček Tomáš5- ---    
Kostříž Martin90- ---    
Neustadt Daniel40- ---    
Peclinovský ml. Jan90- ---    
Pliska Marek90- ---    
Procházka David75- ---    
Přenosil Tadeáš70- ---    
Schuster Martin90- ---    
Svoboda Aleš90- ---    
Tržický Jakub90- ---    
Vik Šimon90- ---    
Celkem:1,0000 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší dorost (U19) | 1.A třída
 Avia Čakovice 00
 FK Klánovice 00
 FK Union Strašnice 00
 FK Újezd nad Lesy 00
  Gordic Kačerov 00
 SK Aritma Praha B00
 SK Dolní Chabry 00
 SK Čechie Smíchov 00
 Sokol Bílá Hora 00
 Sokol Stodůlky 00
 Sokol Řepy 00
 Spartak Hrdlořezy 00
 Starší dorost (U19)00
 Čechie Dubeč 00

Další kolo

Spartak Hrdlořezy - Starší dorost (U19)25.08.

 

Bylo odehráno

18.08.PSK Kročehlavy
Starší dorost (U19)
2
6

Bude se hrát

25.08.
17:00
MSpartak Hrdlořezy
Starší dorost (U19)
31.08.
17:00
MStarší dorost (U19)
SK Dolní Chabry
08.09.
14:45
MSK Aritma Praha B
Starší dorost (U19)
14.09.
14:00
MStarší dorost (U19)
Avia Čakovice
21.09.
10:00
MGordic Kačerov
Starší dorost (U19)
28.09.
16:00
MStarší dorost (U19)
Sokol Řepy
06.10.
16:00
MSokol Stodůlky
Starší dorost (U19)
13.10.
10:15
MČechie Dubeč
Starší dorost (U19)
19.10.
15:30
MStarší dorost (U19)
FK Union Strašnice
30.10.
15:30
MSokol Bílá Hora
Starší dorost (U19)
03.11.
14:00
MStarší dorost (U19)
FK Klánovice
10.11.
14:00
MFK Újezd nad Lesy
Starší dorost (U19)
17.11.
13:30
MStarší dorost (U19)
SK Čechie Smíchov