Mladší přípravka B (U8)2-0SK Modřany
 Přípravka předehrávala velikonoční match a porazila doma Modřany 2:0

Datum a čas:19.04.2011 16:30  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:2. Novák V. (1:0), 33. Lešner T. (2:0)
Sestava:Vaněk - Barna, Lešner J. (K) - Procházka, Cizner, Sedláček, Holub, Novák P. - Lešner T., Novák V., Vandůrek, Van Dam. Trenér: Tomáš Cigánek

P ř e d n í K o p a n i n a - Třetí zápas na jaře a v něm druhá výhra. Mladší přípravka B si zatím drží v odvetných zápasech doma neporazitelnost a neprůstřelnost. Po výhře nad Juniorem 5:0 porazila teď Modřany 2:0. Zaslouženě! Kopanina byla po celý zápas aktivnější, důraznější a vstřelila dvě branky. Soupeř hrozil z rychlých brejků svého šikovného kapitána, které však zlikvidoval vynikající gólman Vaněk.