Tabulka střelců: M-B

FCPK B10-1Sokol Troja
 Béčko FCPK zválcovalo sestupující Tróju. Poslední celek tabulky odváží "desítku"!

Datum a čas:29.05.2011 17:00  |  Poločas: 6 : 0  |  Tým: FCPK B
Góly:5. Strnadel (1:0, as. Giil),24. Strnadel (2:0, as. Leubner), 35. Cigánek (3:0), 40. Giil (4:0, as. Stára), 41. Truhlář (5:0, as. Strnadel), 44. Stára (6:0, as. Strnadel), 58. Giil (7:0), 70. Bíro (8:1, as. Truhlář), 80. Strnadel (9:1), 90. Buzek z pen. (10:1)
Sestava:Švarc - Brabec, Cigánek (K), Pecka (50. Holeček), Leubner - Stára (50. Bíro), Buzek, Šafr (58. Vik), Truhlář - Strnadel, Giil. Trenér: Čestmír Odstrčil.
Sestava-soupeř:Pekárek - Falc, Trier, Touška, Houda (K), Strejček, Bejček, Kučera, Uhlíř, Smrček (85. Hepner), Škorpil.

P ř e d n í K o p a n i n a - Poslední dvě kola se diváci na Přední Kopanině při utkáních rezervy v 1.A třídě baví. Viděli v nich 18 (!) branek domácího týmu. Po osmibrankovém přídělu Horních Měcholupy si teď veze desítku Trója. O deset branek se podělilo sedm střelců, exceloval Strnadel, autor hattricku. Desítku završil symbolicky hráč s číslem 10 Michal Buzek z penalty v poslední minutě!

Výhodu dvou utkání v řadě na domácím hřišti v posledních dvou kolech využili hráči FCPK B beze zbytku. Plný počet šesti bodů a skóre 18:2 je postrčilo zpět do nejlepší trojky tabulky 1.A třídy.

Proti Tróje sehráli kopaninští zřejmě nejpohodovější zápas této sezóny. Již jasně sestupující celek byl velmi odevzdaným soupeřem a už v první půli inkasoval šest gólů. Za stavu 0:7 vstřelili hosté čestný úspěch z penalty nařízené po faulu střídajícího Holečka, ale více ze sebe skutečně nedostali.

Kopanina odehrála velmi dobře první půli, v té druhé se s vědomím vysokého náskoku pořádně už do tempa nedostala, ale i nižší rychlostní stupeň jí stačil k dosažení kýžené a diváky vyvolávané "desítky".

Nejproduktivnějším hráčem zápasu byl Bohuslav Strnadel se třemi góly a dvěma asistencemi. Byl to jeho třetí hattrick v této sezóně. Svůj první na podzim zaznamenal právě proti Sokolu Trója. Strnadel je nejlepším střelcem týmu se 17 brankami a při součtu se dvěma góly za divizní áčko, nastřílel v této sezóně už devatenáct branek!

Fotbalisté Troje se po třech sezónách v 1.A třídě s touto soutěží loučí. Po pěkném 5. a 6.místě padla na tým tentokráte krize a se 7 body tři kola před koncem jsou odsouzeni k sestupu. Za 23 kol Troja zvládla pouze jednou zvítězit (Ďáblice) a čtyřikrát remizovat (Nebušice, H.Měcholupy B, Střešovice a Braník), což je sakramentsky málo!!!

KE KOMENTÁŘI BUDOU JIŽ BRZY DOPLNĚNY FOTOGRAFIE Z TOHOTO UTKÁNÍ OD FOTOGRAFA FCPK LADISLAVA PILAŘE!!!

Rozhodčí:Gryc - Kutiš ml., Petrášek