Mladší přípravka B (U8)1-4SK Čechie Uhříněves
 S Uhříněvsí přípravka vedla 1:0, ale soupeř třemi góly ve druhé půli rozhodl zápas.

Datum a čas:17.10.2010 09:15  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: Mladší přípravka B (U8)
Góly:Vašina (1:0)
Sestava:Emil Schalwig, Josef Vaněk - Leon Migaj, Jiří Lešner, Matyáš Procházka - Samuel Vašina, Tomáš Lešner, Ondřej Cízner, Petr Novák, Mikuláš Barna - Lukáš Vanďůrek, Denis Krásný, Jaroslav Sedláček, Nick Van Dam

Přední Kopaniny - Fotbalisté Uhříněvse měli před naším vzájemným zápasem o jedno vítězství více a podstatně lepší skóre. Po vyrovnané první půli, která skončila 1:1 a Kopanina šla dokonce do vedení po gólu Sama Vašiny, dokázal soupeř třemi brankami ve druhé pětadvacetiminutovce zvrátit skóre ve svůj prospěch a dotáhnout zápas k vítězství.

Rozhodčí:Kalivoda

Fotograf:Tomáš Svoboda