FC Háje Jižní Město B3-4Mladší žáci (U13)
Datum a čas:10.04.2010 12:45  |  Poločas: 2 : 3  |  Tým: Mladší žáci (U13)
Góly:23. M.Najman, 25. Vašina, 30. Čejka, 57. Štědrý
Střelci FCPK:Vašina Tadeáš (25.),
Sestava:Jan Procházka - Tomáš Trojan, Jan Levý, Petr Najman - Miroslav Najman (31. Lukas Goegebeur), George Mazzotti (C), Jan Tománek, Ondřej Štědrý - Lachlan Keaye, Alex Čejka, Tadeáš Vašina (31. Zbyněk Tokár)

Háje (mak) - I přes nepříliš povedený výkon vezou mladší žáci výhru ze hřiště FC Háje Jižní Město. O těsné vítězství se postupně svými střeleckými zásahy postarali Míra Najman, Tadeáš Vašina, Alex Čejka a Ondra Štědrý.

Velké herní trápení provázelo zápas mladších žáků s rezervou týmu FC Háje Jižní Město. I přesto, že domácí tým nastoupil pouze v deseti hráčích a s převahou mladších hráčů ročníku 1999 nebyl hostující tým schopen si během zápasu kloudně přihrát. problémem byla zejména skutečnost, že kopaninští kluci se snažili vytrvale tlačit většinu svých akcí přes přehuštěný střed hřiště, kde nadšeně bojující domácí celek často akce zastavoval hned v zárodku. Kopanina zaznamenala sice nakonec vydřené vítězství, ale na hru jako takovou se nedalo dívat. Někteří hráči si prostě musí uvědomit, že není možné při zápase hrát zcela bez jakéhokoliv řádu a individuálně. Jak se rodila utrápená výhra:

3.min - Alex Čejka střílí nepříliš přesně, míč jde mimo tyče
3.min - v akci opět Alex Čejka, ale domácí obránci jej nepustili k finální hlavičce
4.min - rychlý protiútok domácích jen s vypětím všech sil likviduje na poslední chvíli skluzem Tomáš Trojan
4.min - přímý kop Tomáše Trojana likviduje poměrně bez problémů domácí gólman
5.min - opět rychlý brejk týmu z Hájí, tentokráte v posledním okamžiku hasí nebezpečnou situaci odkopem Honza Levý
6.min - akce domácích jako přes kopírák, Honza Procházka byl však připraven
8.min - Ondřej Štědrý zkouší vystřelit, ale jeho střela míří nad
8.min - Alex Čejka se pěknou kličkou zbavil obránce, ale jeho střele chyběla přesnost
11.min - další přímý kop Tomáše Trojana neskončil úspěchem
12.min - do zakončení se snažil dostat Alex Čejka, ale ani on není úspěšný
13.min - domácí jdou do vedení, když jako obvykle zahrozili rychlým protiútokem
18.min - trápení Kopaniny v koncovce pokračuje, všichni 3 její útočníci si dávali v zakončení přednost a tak stále na kontě vstřelených branek hostů je nula
21.min - nepřesná střela v podání Alexe Čejky
22.min - další přímý kop v podání Tomáše Trojana už byl přesnější, nicméně tentokráte stála v cestě tyč domácí branky
23.min - Kopanina vyrovnává, když Honza Tománek vyslal do křídelního útoku Míru Najman jenž se prodral do pokutového území a prostřelil brankáře
25.min - obdržená branka domácími trochu otřásla a jejich aktivita se trochu snížila. Výsledkem byla druhá branka v jejich síti o kterou se po centru Tomáše Trojana a přizvednutí Alexe Čejky postaral Tadeáš Vašina
28.min - střelu Ptra Najmana z dálky vytěsnil domácí brankář vedle své branky
29.min - Honza Procházka vyráží tvrdou střelu z úhlu na rohový kop
30.min - domácí po dobře zahraném rohovém kopu nejprve trefují tyč, poté lehkou střelu neudržel v rukou Honza Procházka a domácí útočník byl u míče včas: 2:2
30.min - Alexovi Čejkovi se podařilo zachytit odkop domácích obránců. Střela mu sice nesedla dobře, ale přesto nakonec pomalu doputovala podél brankáře do sítě
31.min - domácí vlétli na svého soupeře a nebezpečnou situaci musel zachraňovat dobrým obranným zákrokem Lukas Goegebeur
31.min - Honza Procházka zneškodňuje střelu z hranice pokutového území
33.min - hosté pozlobili na křídle, ale střela Honzy Tománka nebyla dostatečně důrazná
42.min - po desetiminutovce, kdy se hra neurovnaně odehrávala jen ve středu pole přišel nebezpečný přímý kop domácích, ale bez úspěchu
44.min - kopanina konečně pěkně zakombinovala před brankou domácích, ale střela Lachlana Keaye nebyla z těch nejpovedenějších
48.min - střílí Honza Tománek, ale domácí brankář je připraven
50.min - ve vyložené šanci překopává branku z malého vápna George Mazzotti
52.min - krásná rychlá akce Lukase Goegebeura, jenž s míčem přesprintoval celé hřiště nekončí brankou - na brankové čáře vykopává jeden z obránců domácích
56.min - domácí tým nepolevuje ve své bojovnosti a po chybě hostů ve středu hřiště jde jeden z útočníků sám na branku, ale Honza Levý mu špičkou kopačky vypichuje míč těsně před zakončením
57.min - Lukas Goegebeur zopakoval svůj úprk po křídle, předložil míč zcela osamocenému Ondrovi Štědrému před prázdnou branku a ten jej poslal do sítě
59.min - k vidění byl technický střelecký pokus Lachlana Keaye, ale branka z něj nepadla
60.min - po faulu Petra Najmana mají domácí příležitost snížit z pokutového kopu a tu využívají
Rozhodčí:Gunitš