Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: M-B

 
Program neděle: SK Slaný - FCPK U17 (12.10), Zimní Vokovická liga přípravek - Košíře - FCPK U9 (13), Aritma U8 - FCPK U9 (14)...  Sobota výsledky: Meteor U19 - FCPK A 5:4, Motorlet (2004) - FCPK U19 2:4...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  
 SK Střešovice 1911 1-4FCPK B 
 Béčko ve Střešovicích potvrdilo vedení v tabulce. Giil a Strnadel k nezastavení!
 
 
Datum a čas:26.09.2009 16:30  |  Poločas: 0 : 1  |  Tým: FCPK B
Góly:24. Strnadel (1:0), 55. Tyxa (2:0), 67. Strnadel (3:0), 73. Giil (4:0)
Střelci FCPK:
Góly-soupeř:85. Kopal (4:1)
Sestava:Drahorád - Tyxa (71. Tomči), Cigánek (K), Brabec, Leubner - Slaboch, Rákosník M., Truhlář (46. Stára), Průša (83. Sabadosh) - Giil, Strnadel.
Sestava-soupeř:Malinský - Kašpar, Kopsa (K), Šimberský, Syrový, Chrástek, Smejtek, Glos, Kubíček, Kopal, Pulkert. Na střídání: Oubram, Zuzák, Vajnar, Sobotka
 
Střešovice - Béčko Přední Kopaniny zvítězilo v 6.kole 1.A třídy jednoznačně ve Střešovicích 4:1. Zápas rozhodl útočný tandem FCPK Strnadel - Giil, který byl k neuhlídání. Strnadel dal dva góly, Giil jeden a na další nahrál Tyxovi. Domácí Střešovice dokázaly korigovat skóre až v samotném závěru za stavu 0:4. Přední Kopanina B po tomto výsledku zůstává nadále v čele tabulky.

 
Rozhodčí:Izera - Trska, Bartoš
Delegát:Melichar
Červené karty:
Povrch:tráva
Hřiště:Střešovice
Diváci:60
Soupeř na webu:www.sk-stresovice-1911.cz 
Www:http://www.sk-stresovice-1911.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=630:sk-steovice-1911-fc-pedni-kopanina-b&catid=27:mui-a&Itemid=43 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Brabec Martin90- ---    
Cigánek Tomáš90- ---    
Drahorád Ivo90- 11-    
Giil Oivind90173. 12-    
Leubner Jiří90- ---    
Průša David83- ---  83. Sabadosh 
Rákosník Michal90- ---    
Sabadosh Pavel7- ---  83. Průša 
Slaboch Jan90- 22-    
Stára Martin45- ---  46. Truhlář 
Strnadel Bohuslav90224., 67. -2-    
Tomči Miroslav19- ---  71. Tyxa 
Truhlář František45- ---  46. Stára 
Tyxa Antonín71155. -1-  71. Tomči 
Celkem:9904 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
FCPK B | 1.A třída/sk.B
1.ABC Braník 1538
2.SK Dolní Chabry 1533
3.SK Střešovice 1911 1531
4.SK Modřany 1525
5.SK Aritma Praha B1525
6.Sokol Nebušice 1524
7.SK Zbraslav 1524
8.FCPK B1524
9.SK Libuš 1521
10.FK Zlíchov 1914 1520
11.AFK Slivenec 1519
12.SK Čechie Smíchov 1517
13.Loko Vltavín a.s. B1517
14.Sokol Stodůlky 1510
15.1999 Praha 157
16.FK Řeporyje-Praha 5 152

Poslední kolo

FK Řeporyje-Praha 5 - FCPK B3 : 4
ABC Braník - SK Libuš 4 : 2
SK Střešovice 1911 - SK Zbraslav 2 : 0
SK Dolní Chabry - SK Modřany 1 : 0
Loko Vltavín a.s. B - AFK Slivenec 1 : 8
Sokol Stodůlky - FK Zlíchov 1914 2 : 3
SK Aritma Praha B - SK Čechie Smíchov 4 : 1
1999 Praha - Sokol Nebušice 1 : 2

Další kolo

SK Dolní Chabry - FCPK B07.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:15
Vítězství:7
Vítězství [pen]:0
Remízy:3
Porážky:5
Porážky [pen]:0
Skóre:35:30 (+5)
Průměr gólů/zápas:2.33 / 2.00
Body z maxima:24 z 45
Bodová úspěšnost:53.33%

Bylo odehráno

17.11.MFK Řeporyje-Praha 5
FCPK B
3
4
09.11.MFCPK B
Sokol Stodůlky
4
0
02.11.MSK Střešovice 1911
FCPK B
4
3
28.10.MFCPK B
Loko Vltavín a.s. B
4
0
19.10.MABC Braník
FCPK B
4
1
13.10.MFCPK B
SK Čechie Smíchov
2
1
05.10.M1999 Praha
FCPK B
0
0
29.09.MFCPK B
SK Aritma Praha B
1
2
21.09.MSK Libuš
FCPK B
1
2
14.09.MFCPK B
AFK Slivenec
3
2
08.09.MSK Zbraslav
FCPK B
4
3
01.09.MFCPK B
FK Zlíchov 1914
4
2
25.08.MFCPK B
Sokol Nebušice
2
2
17.08.MSK Modřany
FCPK B
3
0
11.08.TSK Velké Přítočno
FCPK B
5
5

Bude se hrát

02.02.
12:00
PSK Slavia Jesenice
FCPK B
22.02.
18:00
PSK Střešovice 1911
FCPK B
01.03.
PSokol Jedomělice
FCPK B
07.03.
14:30
MSK Dolní Chabry
FCPK B
15.03.
14:30
MFCPK B
SK Modřany
22.03.
15:00
MSokol Nebušice
FCPK B
29.03.
15:00
MFK Zlíchov 1914
FCPK B
04.04.
16:30
MFCPK B
SK Zbraslav
12.04.
16:30
MAFK Slivenec
FCPK B
18.04.
17:00
MFCPK B
SK Libuš
26.04.
17:00
MSK Aritma Praha B
FCPK B
03.05.
17:00
MFCPK B
1999 Praha
10.05.
17:00
MSK Čechie Smíchov
FCPK B
17.05.
17:00
MFCPK B
ABC Braník
24.05.
17:00
MLoko Vltavín a.s. B
FCPK B