Text:   
        FanShop | Mobilní verze | Domovská stránka (IE)
 
Adresa klubu:
FC Přední Kopanina
Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6

Kontakt: Tomáš Cigánek
Telefon: +420 777 753 545
Email: tomas.ciganek@fcpk.cz
 

Partneři klubu

Hlavní partneři klubu

 
 

FCPK.cz/mobile

Tabulka střelců: SPŘ-A

 
Víkend muži: SK Střešovice B - FCPK B 4:5, FC Tempo - FCPK A 3:2...  Příprava starší žáci: SK Lhota - FCPK U15 1:7...  Připojte se na FCPK Facebook a Instagram a buďte s nám online ......  

Karta utkání

 FK Viktoria Žižkov 1-3Starší přípravka (U11) 
Datum a čas:14.02.2009 16:30  |  Poločas: 0 : 0  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Turnaj:Halový turnaj AFK Union Žižkov (14.2.2009)
Góly:2. Kuchař, 7. Čejka, 11. Čejka
Střelci FCPK:
Sestava:Fabian Lenge - George Mazzotti (C), Tomáš Trojan, Martin Kuchař, Petr Najman - Alex Čejka, Miroslav Najman, Ondřej Štědrý, Jan Procházka
 
Žižkov (mak) - Na závěr svého vystoupení na turnaji Unionu Žižkov si starší přípravka poradila s FK Viktorií Žižkov a v celkovém hodnocení turnaje povrdila svou druhou příčku

Jen vyjímečně vysoké vítězství mohlo posunout kopaninské fotbalisty k celkovému vítězství v turnaji. Avšak soupeř v tomto utkání rozhodně tak slybý rozhodně nebyl a proto i přes velkou snahu našich hráčů skóre narůstalo pomaleji než by bylo k celkovému prvenství třeba. Po dobrém výkonu nakonc náš tým zvítězil 3:1 a po zásluze obsadil druhé místo v turnaji. Jen škoda, že ve svých utkáních neproměnil více ze svých vypracovaných šancí, nicméně i přes tento nedostatek v jejich hře si kluci za předvedené výkony zaslouží uznání.
Povrch:Hala
Hřiště:AFK Union Žižkov
Diváci:40
Soupeř na webu:www.fkviktoriazizkov.cz 
 

Další informace k zápasu

Hráli (zápis)Realizační tým 

HráčMGG (min)AKBZNŽKČK Střídal
Čejka Alex1427., 11. 131    
Kuchař Martin ml.1412. -11    
Lenge Fabian14- --2    
Mazzotti George14- --2    
Najman Petr14- 111    
Najman Miroslav14- --2    
Procházka Jan14- --1    
Štědrý Ondřej14- --1    
Trojan Tomáš14- --2    
Celkem:1263 
M=odehrané minuty, G=góly, A=asistence, KB=kanadské bodování, ZN=známka/hodnocení, ŽK=žluté karty, ČK=červená karta
 
Starší přípravka (U11) | 2HP 2009/2010
1. Sokol Dolní Počernice 1130
2.Loko Vltavín a.s. 1130
3.TJ Sokol Kolovraty 1127
4. Sportovní Akademie Praha 1124
5.TJ Praga Praha 1124
6.SK Zbraslav 1116
7.Starší přípravka (U11)1112
8.FK Újezd nad Lesy 1112
9.Sokol Stodůlky 118
10.SK Union Vršovice 116
11. Fotbalová akademie Praha 114
12.SK Modřany 113

Poslední kolo

Sportovní Akademie Praha - Starší přípravka (U11)22 : 20
SK Union Vršovice - Fotbalová akademie Praha 32 : 15
Sokol Stodůlky - TJ Praga Praha 12 : 21
TJ Sokol Kolovraty - SK Zbraslav 32 : 8
FK Újezd nad Lesy - SK Modřany 27 : 18
Loko Vltavín a.s. - Sokol Dolní Počernice 18 : 13

Další kolo

Sokol Stodůlky - Starší přípravka (U11)21.03.

 

FCPK Statistika - 2019/2020

Odehrané zápasy:11
Vítězství:4
Vítězství [pen]:0
Remízy:0
Porážky:7
Porážky [pen]:0
Skóre:174:209 (-35)
Průměr gólů/zápas:15.82 / 19.00
Body z maxima:12 z 33
Bodová úspěšnost:36.36%

Bylo odehráno

18.01.PStarší přípravka (U11)
FCPK U13
13
7
16.11.MSportovní Akademie Praha
Starší přípravka (U11)
22
20
10.11.MLoko Vltavín a.s.
Starší přípravka (U11)
26
10
03.11.MTJ Sokol Kolovraty
Starší přípravka (U11)
21
10
20.10.MStarší přípravka (U11)
SK Zbraslav
6
21
15.10.MStarší přípravka (U11)
Sokol Dolní Počernice
13
15
12.10.MTJ Praga Praha
Starší přípravka (U11)
24
10
06.10.MStarší přípravka (U11)
SK Modřany
23
9
28.09.MFotbalová akademie Praha
Starší přípravka (U11)
15
19
26.09.PStarší přípravka (U11)
Slovan Velvary
14
37
22.09.MStarší přípravka (U11)
SK Union Vršovice
25
22
14.09.MFK Újezd nad Lesy
Starší přípravka (U11)
25
15
08.09.MStarší přípravka (U11)
Sokol Stodůlky
23
9

Bude se hrát

15.02.
10:30
PStarší přípravka (U11)
FCPK U9
16.02.
15:00
PSK Střešovice 1911
Starší přípravka (U11)
21.03.
09:30
MSokol Stodůlky
Starší přípravka (U11)
29.03.
15:00
MStarší přípravka (U11)
FK Újezd nad Lesy
05.04.
14:45
MSK Union Vršovice
Starší přípravka (U11)
18.04.
08:30
MSK Modřany
Starší přípravka (U11)
26.04.
16:00
MStarší přípravka (U11)
TJ Praga Praha
03.05.
14:30
MSK Zbraslav
Starší přípravka (U11)
08.05.
09:30
MSokol Dolní Počernice
Starší přípravka (U11)
17.05.
10:45
MStarší přípravka (U11)
TJ Sokol Kolovraty
24.05.
11:00
MStarší přípravka (U11)
Loko Vltavín a.s.
30.05.
10:45
MStarší přípravka (U11)
Sportovní Akademie Praha
07.06.
10:45
MStarší přípravka (U11)
Fotbalová akademie Praha