Pardálové6-2Sokol Zbuzany
 Pardálové FCPK přehráli Zbuzany 6:2, emotivní zápas vyvrcholil hromadnou rvačkou!

Datum a čas:21.12.2008 11:00  |  Poločas: 2 : 0  |  Tým: Pardálové
Turnaj:Střešovice Cup 2008
Góly:Bartoš 2x, Cigánek T. 2x, Pšenička 2x
Sestava:Drahorád - Jura, Navrátil, Bartoš - Jeslínek, Cigánek T. - Pšenička, Cigánek F.

Střešovice (cig) - Hodně emocí měl zápas Přední Kopaniny se Sokolem Zbuzany v turnaji starých gard Střešovice Cup 2008. Utkání přineslo řadu tvrdých soubojů, slovních výpadů i ostrých loktů. Tým Zbuzan postavil skvělý tým v čele s Notinem a Starečkem, ale v utkání padl 2:6. V samotném závěru se hráči obou týmů do sebe pustili, přilétla i láhev z publika.

Dva nula vedli fotbalisté FCPK v poločase. Tým Zbuzan střídal dvě pětky, Kopanina s dvěma hráči na střídání hrála odzadu a koncentrovala se na rychlé výpady. Řezáče v brance Zbuzan dokázal překonat nejprve krásnou střelou k tyči Bartoš, na dvoubrankový rozdíl zvýšil Tomáš Cigánek po přihrávce Pšeničky. Po přestávce nabuzené Zbuzany dokázaly vyrovnat. Snížily z hodně sporné penalty, kterou si na rozhodčím Milotovi vymodlil Krejčík a následně šťastnou tečí těsně před gólmanem Drahorádem i srovnaly skóre - 2:2. Klíčový byl gól Bartoše na 3:2, jeho druhý v utkání. Po vyrovnání byly Zbuzany nahoře, ale nádherná střela Bartoše jim sebral vítr z plachet. Čtvrtý gól přidal Cigánek po vyšachování obrany do prázdné branky, pátý gól byl napůl vlastní s přispěním Pšeničky a šestý z voleje po rohu už si Pšenička připsal právem. Celkem už má šest branek a je nejlepším střelcem týmu. Čtyřbrankový deficit nesly Zbuzany nelibě, v tomto utkání chtěly zvítězit. Olej do ohně pak přilil Jeslínek, který nevybíravým zákrokem sestřelil v poslední minutě neustále provokujícího mladého útočníka Zbuzan a erupce emocí vytryskla. Rozhodčí Milota Jeslínka vyloučil, hráčům Zbuzan tento trest připadal mírný. Strhla se mela, do které se zapojili všichni hráči obou kolektivů. Na hlavy hráčů dopadla i sprška tekutin z tribuny, přilétla i láhev. Když se podařilo zpacifikovat ty nejaktivnější, postupně se situace uklidnila a rozhodčí Milota pískl konec. Díky vítězství jsou Pardálové Přední Kopaniny se šesti body na druhém místě v tabulce turnaje. Jejich akcie na 12. vítězství ještě více stouply díky remíze vedoucích Řeporyj se Smíchovem. Další kolo turnaje se hraje na druhý svátek vánoční, 26.prosince. VÝSLEDKY 3.KOLA: FCPK - Zbuzany 6:2 Nebušice - Tn.Střešovice 2:2 Řeporyje - Č.Smíchov 0:0 TABULKA PO 3.KOLE: 1. FK Řeporyje 3 2 1 0 10 : 5 7 2. FCPK 3 2 0 1 17 : 12 6 3. SK Č.Smíchov 3 1 1 1 5 : 4 4 4. Tn. Střešovice 3 1 1 1 7 : 11 4 5. Sokol Zbuzany 3 1 0 2 11 : 12 3 6. Sokol Nebušice 3 0 1 2 7 : 13 1 PROGRAM PŘÍŠTÍHO (4.) KOLA, 26.12.: Nebušice - Řeporyje (9:00) Smíchov - Zbuzany (10:00) FCPK - Tn.Střešovice (11:00) SLEDUJTE ODKAZ K CELÉMU TURNAJI NA HLAVNÍ STRANĚ WEBU WWW.FCPK.CZ V LEVÉM SLOUPCI POD REKLAMAMI.
Rozhodčí:Milota
Červené karty:Jeslínek (FCPK)