SK Aritma Praha 1-1Mladší přípravka (U9)

Datum a čas:20.09.2008 08:30  |  Poločas: 1 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:32. Dennehy z pen. (1:1)
Góly-soupeř:-
Sestava:Gregor, Jamrich, Tesárek, Schierreich, Chrdle, Bail, Dennehy, Roberts, Pavlisová, Rücker, Korteweg

Vokovice (sei) - V sobotu měla mladší přípravka „A“ na programu derby s Aritmou Praha. Na tento zápas jsme jeli v plné sestavě, a proto jsme očekávali slušný fotbal a pěkný výsledek. Bohužel nestalo se! Soupeř nás překvapil aktivitou hned od začátku a my byli rádi za urvaný bod.

Tentokrát patřil začátek soupeři a to zcela jednoznačně, lépe se pohyboval a výborně kombinoval. Všude jsme byli o krok později a jen odkopávali. Ve 4. minutě soupeř ze své aktivity vytěžil rohový kop ze kterého skóroval 1-0. Po inkasovaném gólu jsme se probrali a začali hrát. Kombinace sice pořád vázla, ala šance jsme si vypracovali. V 6. minutě samostatný únik Kortewega skončil v rukou brankáře. Hra se postupně vyrovnávala, ale góly ne a ne přijít. Ani z rohů, které jsou v podání Kortewega smrtelné nic do brány soupeře nepadlo. Ještě v závěru poločasu jsme vypracovali tlak, ale bez zakončení. Poločas tedy skončil 1-0 a třeba říci, že zaslouženě. Druhý poločas začal úplně stejně jako první. Aritma nás dostala pod tlak hned od začátku a ve 29. minutě měli další roh. Naštěstí mimo. Hráli jsme jen na rychlé breaky, kombinace se nedařila, nic jiného hrát nešlo. V páté minutě jsme měli velkou šanci, samostatný únik, Bail bohužel netrefil bránu. V 32. minutě soupeř zahrál ve vlastním pokutovém území rukou a Dennehy naprosto zkušeně k tyči penaltu proměnil 1-1. Bohužel vstřelený gól nenabudil naše hráče, ale soupeře. Od té doby až na malé výjimky jsme se už jen bránili. Ubránili jsme nejen trestný kop ve 34. minutě, ale i několik rohů. Vůbec nefungovala záloha a v obraně to taky skřípalo. Za zmínku stojí ještě Tesárkův centr, který Chrdle poslal mimo branku soupeře a v samotném závěru trestný kop zahrávaný Kortewegem doletěl až k Bailovi, ale gól už bohužel nepřišel. Milan Jamrich (trenér): "Jsem velice zklamaný, bod z Aritmy se může zdát jako slušný výsledek, ale z mého pohledu je to prohra. Kluci vůbec nehráli, neběhali, vím co v nich je a o to víc to mrzí. Mohli jsme být víc než rovnocenným soupeřem. Jako nejlepšího hráče jsme vyhlásili Šimona Baila, který velice dobře zahrál v záloze, ale především v závěru zápasu výborně v obraně." Pavel Gregor (asistent trenéra): "Sobotní zápas se nám moc nevydařil přece jen 8.30 je na některé z nás ještě brzy. Celý zápas nás soupeř přehrával a jen se štěstím jsme uhráli remízu 1:1. Vypadalo to tak ze si kluci myslí, že se Aritma porazí sama. Doufejme, že příští zápas budeme hrát jako ty první dva."
Hřiště:Aritma