Datum a čas:13.09.2008 09:15  |  Poločas: 3 : 0  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:Dennehy 4x, Korteweg 2x
Góly-soupeř:-
Sestava:Gregor, Jamrich, Tesárek, Schierreich, Bail, Rücker, Stuchlík, Mls, Dennehy, Korteveg

Přední Kopanina (sei) - Mladší přípravka „A“ měla na programu domácí utkání se Zbraslaví. Po těžkém zápase v Újezdě jsme očekávali další náročný zápas. Obavy se naštěstí nepotvrdily a Kopanina přehrála Zbraslav naprosto suverénně. V základní sestavě chyběl Roberts a Pavlisová, která doléčuje virózu. Proto přišel na pomoc z rezervního týmu Mls.

Už od začátku se utkání vyvíjelo výborně, úvodní tlak vyústil v sérii rohů a v šesté minutě se přímo z rohu poprvé trefil Korteweg 1-0. Na další gól se dlouho nečekalo. Jamrich v 8. minutě zpracoval výkop soupeře našel Dennehyho a ten nedal brankáři šanci 2-0. V podstatě celý poločas jsme odehráli na polovině soupeře, ten se z vlastní půle dostával jen sporadicky. Na dostřel Gregorovy branky se však nedostal. Z tlaku jsme v prvním poločase vytěžili ještě jeden gól, Stuchlík přihrával Dennehymu, který prostřelil brankáře hostí 3-0. V závěru poločasu jsme měli ještě několik šancí, například tvrdou Kortewegovu střelu, která brankáři vypadla, nikdo však míč nedobíhal. A další z mnoha Dennehyho střel, tentokrát mimo. Do kabin se šlo za stavu 3-0. V začátku druhého poločasu se ozvali i Zbraslavští, úvodní tlak však brankou nezakončili. Zato v 32. minutě jsme opět zaúřadovali, Schierreich zaběhl po křídle a jeho centr zakončil Dennehy hlavou 4-0. Šancí přibývalo Kortewegův centr nejprve Mls neproměnil a přestřelil. Ani Kortwegův důraz před brankou v gól nevyústil. Další branka padla ve 40. minutě opět z rohu. Rohy z pravé strany má Korteweg neomylné a zvýšil zase přímo z rohu na 5-0. Ve 43. minutě se jsme se opět dočkali, přímý kop z poloviny hřiště rozehrával Schierreich na Kortewega, který centrem doslova trefil Dennehyho, který s přehledem zvýšil na konečných 6-0. Milan Jamrich (trenér): "Ze zápasu mám opravdu dobrý pocit. Čekali jsme podobně těžký zápas jako v Újezdě, ale kluci, přestože soupeř takovou kvalitu neměl, hráli na sto procent. Výpadek dvou hráčů základní sestavy výborně doplnil Stuchlík, Mls a nový hráč „A“ týmu Rocker. Nejlepším hráčem zápasu byl jednoznačně Max Dennehy, který nejen že dal čtyři branky, ale v záloze skvěle kombinoval." Pavel Gregor (asistent trenéra): "Po zrušení čtvrtečního tréninku bylo znát jak se kluci teší na sobotní zapas. Ten začal jasnou převahou. Během10ti minut jsme měly čtyři gólové šance na kterých se podílel Max a Okke. Během prvního poločasu soupeř naši branku vůbec neohrozil. Druhá polovina začala tak jako první soupeř na nás nestačil a tak Okke a Max nejlepší hráč zapasu zařídili výhru 6:0."
Hřiště:P.Kopanina