FK Loko Vltavín a.s. 15-12Starší přípravka (U11)
 Za deštivého počasí sehrála starší přípravka venkovní utkání na Lokádě.

Datum a čas:15.09.2024 14:00  |  Poločas: 7 : 5  |  Tým: Starší přípravka (U11)
Góly:3x - Zámečník, Veselý S., 2x - Štefánek, Rak, 1x - Holuša, Pospíšil
Sestava:Soukup, Plešner, Schwippel, Veselý S., Zámečník, Holuša – Sláčík, Rak, Pospíšil, Lajnová, Štefánek, Dvořáková, Odvárka. Náhradníci: Mráz, Votýpka

Loko Praha - V neděli 15.9. nastoupila starší přípravka do svého druhého mistráku nové sezony. Za deštivých podmínek, které však byly dostatečně dobré na to, aby se hrálo, se Kopaňáci postavili celku Loko Praha. Po vysoké výhře proti týmu Pragy nyní přišel vyrovnaný zápas, který nakonec rozhodlo pár branek ve prospěch domácí Lokády. Napínavá přestřelka skončila 15:12.

Hodnocení trenéra - Jakub Řešátko:

Ještě hodinu před srazem jsme nevěděli, jestli se zápas vůbec odehraje, protože všude dost pršelo. Stáli jsme před rozhodnutím, jestli zápas kontumačně prohrát anebo to hecnout a odehrát. Nakonec rodiče odhlasovali, že se pojede, a tak se nakonec zápas odehrál. I přes poměrně extrémní podmínky jsme na mém hřišti do zápasu vstoupili dobře a vypracovali jsme si slušné šance, ale bez vstřelené branky. Pak zpoza vápna vystřelil Táda Zámečník a po skvělém zákroku brankáře dorazil míč do sítě Mára Holuša. Poté převzal otěže zápasu soupeř, který vstřelil tři branky. Potom to byla dost vyrovnaná bitva, která celkově skončila 4:5 pro soupeře, kdy Sebík Veselý parádně zavěsil v poslední minutě zápasu přímý kop. Na druhém hřišti to bylo gólově bohatší a taktéž se tam hrála těžká, otevřená partie. Bohužel, když jsme jeden gól dali, tak jsme pak dva dostali, ale díky různým přesunům se to dost srovnalo, ale stejně jsme nakonec prohráli na tomhle hřišti 8:10. Do příštího zápasu budeme chtít zlepšit nabídku, přepínání z útoku do obrany a proměňování šancí.