Mladší dorost bere bod z Modřan a nadále pronásleduje nejvyšší příčky tabulky.

Datum a čas:13.10.2024 11:30  |  Poločas: 1 : 1  |  Tým: Mladší dorost (U17)
Góly:28. Škorňa (0:1)
Góly-soupeř:38. Čumpelík (1:1)
Sestava:Jeřábek - Pokluda, Peřina, Nachtman, Včelař, Flek, Živkovski, Kysilka, Semeraro, Krejča, Škorňa. Náhradníci: Koten, Šálek, Diaz, Čihák, Vrabec, Borůvka. Trenér: Kamil Chudada.
Sestava-soupeř:Flídr - Zahradníček, Linha, Čejka, Gabriel - Chadima, Chval, Golovinský - Čumpelík (K), Szabo, Košlík. Náhradníci: Bellinger, Filip, Janiuk, Vojtíšek, Pecháček, Panenka, Fuchsa. Trenér: Michal Antonický.

Modřany - Kopaninská kategorie U17, tedy mladší dorost, měl na programu utkání v neděli dopoledne v Modřanech. Jednalo se o vyrovnaný duel dvou celků bojujících o místo v TOP 4. Branky padaly pouze v první půli, kdy hosté z FCPK vyšli do vedení, ale to bylo po deseti minutách smazáno domácími, když srovnali před poločasem na 1:1. Během druhého dějství předvedli modročervení lepší defenzivní výkon, ale už se nedokázali prosadit na druhé straně. Nakonec tedy týmy nic nerozdělilo a body byly brány po jednom. Konečný stav 1:1.

Hodnocení trenéra - Kamil Chudada:

Utkání se hrálo na bahnité trávě a začalo tlakem domácích, kdy jsme se pořádně 20 minut nedostali za půlku a jen bránili. Pak byly náznaky akcí a šanci. Domácí měli příležitostí ke skorovaní daleko více. Po autu Včelaře se k míči dostal Škorňa a zpoza vápna vystřelil tyči 0:1. domácí tlačili a utíkali zejména po pravé straně a v 38. se dostal do vápna domácí hráč a při hře tělo na tělo upadl. Ve 42. šel ostře do našeho brankáře kapitán domácích a po střetu byl odnesen na nosítkách. Rozhodčí zapískal penaltu, kterou domácí hráč proměnil. Stejné zákroky byly posuzovány jednostranně. Do drohého poločasu jsme nastoupili kombinční hrou a měli místy i šance. Domácí zlobili také, ale vše zneškodnila naše obrana, která sbírala první míče a druhou půli odehrála stoperská dvojice Peřina, Nachtman dobrý a koncentrovaný výkon. V 80. prošel jak tank domácí obranou Koten, stihl vypíchnout míč i před brankářem, bohužel míč uskočil a Vojta branku netrefil. Na posledních cca 15 minut dostal příležitost ve svém prvním utkání i Diaz. Remíza pro nás dobrá, druhá půle byla z naší strany lepší, s mezihrou a bojovný výkon podal i Šálek.

Rozhodčí:Bartoš Filip