Tabulka střelců: MPŘ-A

Mladší přípravka (U9)2-1TJ Sokol Řepy
 Přípravka porazila Řepy. V utkání Kopanina prohrávala a nedala penaltu. Pak otočila!

Datum a čas:23.05.2010 13:00  |  Poločas: 0 : 1  |  Tým: Mladší přípravka (U9)
Góly:31. Jareš (1:1), 43. Krejzová (2:1, as. Jareš)
Sestava:Pavlisová - Matyáš J., Vízner, Martinez, Matyáš V., Krejzová, Jareš, Mainolfi

Přední Kopanina - V netradičním čase jsme se sešli na domácím hřišti proti týmu z Řep, který byl namotivován výhrou z minulého týdne nad Čafcou. Dle papírových předpokladů se dal očekávat vyrovnaný zápas. V zápase jsme nakonec zvítězili, přestože jsme 0:1 prohrávali a navíc neproměnili pokutový kop!

Hodnocení trenéra Petra Linxe:
První poločas jsme začali územní převahou, ale jako v předchozích zápasech jsme se obtížně dostávali do šancí. Soupeř vsadil na pečlivou obranu a rychlé protiútoky. Těm především velel kapitán soupeře, který rychlostně předčíval všechny hráče na hřišti. Z jednoho takového protiútoku jsme i inkasovali. Po našem vhazování si vybojoval kapitán hostí míč, prohodil si našeho obránce a unikal sám na Natálku, kterou prudkou přízemní střelou propálil. Poté jsme se vrátili k obléhání branky soupeře, ale pořád hrozil spíše soupeř z rychlých brejků. Až ve dvacáté minutě se nám naskytla veliká příležitost vyrovnat. To zahrával pokutový kop Jary (Petr Jareš). Střela skončila na břevně a ani dorážející Mattia nedokázal dopravit míč do branky.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s odholáním otočit skóre. Hra se omezila na obléhání branky Řep, který již pouze odkopával míče. Z pravé strany, kde operoval Jary létal jeden centr za druhým , ale obrana soupeře pracoval precizně. Poté se Jary rozhodl pro individuální akci. Protáhl se po pravé straně a krásnou střelou pod víko z 15 metrů nedal brankáři šanci. Soupeři se ani už nedařily brejky. Naše obrana se poučila a nedávala kapitánovi soupeře prostor. Po faulu na Jaryho na pravé straně se kopal přímý kop z dvaceti metrů. Jary se ujmul exekuce a přímou střelou na bránu za přispění teče nedal brankáři soupeře šanci podruhé. I přes snahu soupeře o vyrovnání jsme kontrolovali hru a zaslouženě vyhráli.

I když si za týmový výkon zaslouží pochvalu všichni, vyzdvihnu výkon Jaryho. Neproměnit penaltu, zařídit dvě branky a zaměstnávat celý druhý poločas celou obranu soupeře centrama a průnikama se nevidí každý zápas.